Linia kursować będzie na trasie: Cmentarz Batowice – Powstańców – Strzelców – Lublańska – Młyńska – Pilotów – Olszyny – Brodowicza – Rondo Mogilskie – Powstania Warszawskiego – Rondo Grzegórzeckie – Kotlarska – Klimeckiego – Powstańców Wielkopolskich – Wielicka – CMENTARZ PODGÓRSKI – Wielicka – Bieżanowska – CMENTARZ PROKOCIM – Bieżanowska – Barbary – Heleny – Mała Góra – CMENTARZ BIEŻANÓW – Wielicka – Wieliczka Krakowska – Wieliczka Narutowicza – Wieliczka Piłsudskiego – Wieliczka.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?