1 golem z beniaminkiem

- Obawialiśmy się tego meczu. Eltast to wprawdzie beniaminek, ale ma w swoim składzie kilku doświadczonych graczy, takich jak Krysiński - były zawodnik Petrochemii Płock, czy Lipka - były gracz Iskry Kielce, ostatnio występujący w Niemczech. I rzeczywiście, mecz okazał sie bardzo zacięty - powiedział kierownik drużyny MTS Andrzej Odynokow.

Seria B I ligi piłkarzy ręcznych

MTS Chrzanów - ELTAST ‘95 Radom 30-29 (16-13). Bramki dla MTS: Jacek 9, Zduń 8, Kozłowski 6, Majcherczyk 4, Odynokow, Rokita i Wodarski po 1 - najwięcej dla Eltastu: Gryla 8, Kryniewski 7, Wcisło 6.
 W 7 min było 3-3, potem przewagę mieli gospodarze, którzy w 14 min prowadzili 8-5, a w 27 min już 15-10. W końcówce pierwszej połowy goście zmniejszyli straty do 3 bramek. Po przerwie MTS znowu "odskoczył" na 5 goli: w 37 min było 20-15. Radomianie nie dali jednak za wygraną i konsekwentnie dążyli do odrobienia strat. W
54 min doprowadzili do remisu 27-27. Końcówka meczu dostarczyła niesamowitych emocji 700-osobowej widowni. Przy stanie 28-28 gola dla MTS zdobył Jacek. Wyrównał Gryla i w 57 min było 29-29. Potem MTS grał w osłabieniu (2 min kary otrzymał Zduń). Rywale dwukrotnie mieli piłkę, ale chrzanowianie nie dopuścili do utraty bramki. Losy meczu rozstrzygnał na 7 sek przed jego zakończeniem Jacek, który pokonał bramkarz Eltastu.
 W MTS wyróżnili się Jacek, Zduń, Kozłowski i nieźle broniący Góralczyk, natomiast w Eltaście - Gryla, Krysiński i Lipka.
 Pozostałe wyniki: Gwardia Opole - Grunwald Poznań 23-22, Wolsztyniak Wolsztyn - Pogoń Zabrze 21-26, Stilon Gorzów - Paria Szczecin 22-23, AZS AWF Warszawa - Chrobry Głogów 20-20, Kasztelan Sierpc - MKS Końskie 21-33, SMS Gdańsk - Wisła Sandomierz 29-23.