10 goli Karwowskiego

(KIER)
II liga piłkarzy ręcznych. Po emocjonującym meczu szczypiorniści z Bochni wygrali z rezerwą mistrza Polski.

Vive Targi II Kielce – MOSiR Bochnia 36:39 (15:20)
Bramki: Fonfara 8, Jemioł 7, Seweryn 7, Kusal 6, Wojciechowski 2, Wołowiec 1, Bąk 1, Adamiec 1, Piechnik 1, Budzisz 1, Nowak 1 – Karwowski 10, Pach 7, Bujak 6, Najuch 6, Król 5, Janas 3, Zubik 1, Kozioł 1.

Po dwóch minutach i bramkach najlepszego na boisku Karwowskiego goście objęli prowadzenie 2:0. Kielczanie w 6 minucie doprowadzili do remisu 3:3, lecz riposta szczypiornistów MOSiR-u była błyskawiczna. Po kolejnych pięciu minutach prowadzili ponownie 8:4, a w 18 minucie było 15:8. Goście schodzili na przerwę z przewagą pięciu goli.

Po zmianie stron gracze Vive zdobyli szybko dwie bramki, ale znów właściwie zareagowali przyjezdni. W 48 minucie prowadzili już różnicą 8 bramek i korzystny rezultat utrzymali do końca.