10 minut na karach

as
Coraz lepiej grają hokeiści Calgary Flamse, w kolejnym meczu pokonali Nashville Predators 4-0, to ich 24. wygrana w tym sezonie. Krzysztof Oliwa znowu pokazał bokserskie umiejętności, spędził na ławce kar 10 minut.

NHL: Oliwa 6 minut na lodzie

Oliwa przebywał na lodzie 6 minut 17 sekund. W tym czasie zdołał się pobić dwukrotnie, najpierw Jimem McKenzie (za co obydwaj zostali odesłani na pięć minut na ławkę kar), a pod koniec 3. tercji z Jeremy Stevensonem. Ponownie Polak otrzymał 5 karnych minut.
   Prawdziwymi bohaterami wieczoru byli jednak dwaj strzelcy bramek: Donovan i Lombardi, a także bramkarz Flames Turek, który powstrzymał 23 ataki rywali, odnotowując 25. mecz w karierze bez straty gola.
   Wyniki: Boston - Buffalo 2-3, Ottawa - Pittsburgh 6-5, Atlanta - Colorado 1-1, New York Rangers - Philadelphia 2-4, Chicago - Columbus 7-0, Calgary - Nashville 4-0, Edmonton - Tampa Bay 2:3, Los Angeles- Detroit 4-5, San Jose - Phoenix 1-2. (as)