10-2 młodych "Szarotek"

s
Wczoraj w Nowym Targu rozpoczęły się MP młodzików (do lat 15) w hokeju na lodzie. Startuje 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Podhale gra w jednej grupie z Toruniem, Janowem i Sosnowcem.

Młode "Szarotki" zaczęły turniej od efektownego zwycięstwa nad Toruniem 10-2 (1-1, 3-0, 6-1), bramki dla gospodarzy strzelili: Wiesław Firek 2, Piotr Krauzowicz 2, Marcin Kolusz 2, Dawid Słowakiewicz 2, Dariusz Baboń 1, Damian Bryniarski 1, dla Torunia: Bartłomiej Bartkowski 2.
Tylko w I tercji gra była w miarę wyrównana, od drugiej zespół z Nowego Targu osiągnął dużą przewagę, a w trzeciej tercji zdeklasował ambitnego rywala.
W innych meczach padły wyniki: Unia Oświęcim - Tychy 5-4, Stoczniowiec - Sanok 6-4.
Dzisiaj grają, godz. 9: Sanok - Unia, 12.45: Tychy - Stoczniowiec, 15.30: Podhale - Janów (bardzo ciekawy pojedynek), 18: Sosnowiec - Toruń. (s)