11 medali Krak-Sportu

FIL
11 medali (4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe) zdobyła ekipa MKS Krak-Sport Kraków podczas mistrzostw Polski w kick-boxingu młodzików i juniorów młodszych, które odbyły się w Muszynie.

W mistrzostwach Polski w kick-boxingu

11 medali (4 złote,

W mistrzostwach rywalizowało 135 zawodniczek i zawodników z 27 klubów z całego kraju. - W mojej ekipie wyróżniam Bieniasia, który w swym debiucie w mistrzostwach Polski wywalczył dwa złote medale, Twardowskiego i Bławackiego za zwycięstwa w swoich kategoriach, oraz Czopek, która trenuje kixk-boxing dopiero cztery miesiące, za srebrny i brązowy medal. Poziom mistrzostw był wysoki, startujący staczali w dwóch formach od czterech do sześciu walk - powiedział Jerzy Biniaś senior, prezes klubu, a zarazem trener MKS Krak-Sport.
   Oto medalowe lokaty krakowian: młodzicy semi-contact: 48 kg; 1. Darek Biniaś, 2. Darek Fiedor (w finale 4-3), 60 kg: 1. Janusz Twardowski; juniorzy młodsi semi-contact: 67 kg: 1. Grzegorz Bławacki (w finale 5-4 z Muszyńskim z Gwardii Zielona Góra), 54 kg: 3. Paulina Twardowska, 57 kg: 3. Natalia Czopek; młodzicy light-contact: 48 kg: 1. Darek Biniaś (w finale 3-0 ze Szczepanem z Pstrągowa), 3. Darek Fiedor, 60 kg: 2. Janusz Twardowski (w finale przegrał z Góreckim ze Sfinksu Węgrów); juniorzy młodsi ligt-contact: 57 kg: 2. Natalia Czopek (w finale przegrała z Młynik ze Sfinksa Węgrów), 67 kg: 3. Grzegorz Bławacki.