13 medali Małopolan

(FIL)
Jak zwykle najlepiej spisali się reprezentanci MKS Krak-Sport. Podopieczni prezesa i trenera w jednej osobie Jerzego Biniasia seniora wywalczyli 2 złote i 3 brązowe krążki, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Na najwyższym podium stanęli Monika Florek w kat. 60 kg (w finale pokonała Ewelinę Jaromską, Gladiator Siedlce) i Tomasz Sarara w kat. 81 kg (w finale wygrał z Mateuszem Balińskim, Gwardia Zielona Góra). Florek już po raz 23 (!) została mistrzynią Polski (licząc tytuły w kick boxingu i boksie). Wybrano ją najlepszą zawodniczką MP. 21-letni Sarara czyni systematyczne postępy, po medal MP sięgnął już po raz 4. Uzyskał prawo startu w mistrzostwach Europy w formule full contact, które w czerwcu odbędą się w Halkidiki (Grecja). Brązowe medale dla Krak-Sportu zdobyli Agata Karcz w kat. 52 kg, Tomasz Hołda w kat. 67 kg i Urszula Łuczak w kat. +70 kg.

13 medali zdobyli Małopolanie w Zielonej Górze podczas mistrzostw Polski w kick boxingu w formule full conact.

O "złoto" postarali się także zawodniczka Damisu Krynica Katarzyna Czuba w kat. 52 kg (w finale wygrała z Joanną Gutowską, KS Piaseczno), zawodnik Smoka Kraków Tomasz Pietraszewski w kat. 63,5 kg (w finale pokonał Jędrzeja Rajcę, Kick-Boxer Nowy Sącz) i zawodniczka Superfightera Nowy Sącz Beata Małek w kat. +70 kg (w finale okazała się lepsza od Pauliny Bieć, Fighter Wrocław). Pietraszewski zdobył mistrzostwo kraju już po raz 6. (poprzednio triumfował w kat. 67 kg). Przez 4 lata trenował on w Krak-Sporcie. Małek ćwiczyła w krakowskim klubie 1,5 roku.
Medale dla Kick-Boxera wywalczyli też: srebrny Łukasz Pławecki w kat. 60 kg (w finale przegrał z Przemysławem Rekowskim, Beniaminek Starogard Gdański), brązowe Tomasz**Mróz w kat. 63,5 kg, Bartosz Pietruszewski i Maciej Stachowicz w kat. 71 kg.
W stojących na dobrym poziomie MP startowało 105 zawodniczek i zawodników z 29 klubów.