20 lat studia ARKA

Redakcja
Design, wnętrza

Studio meblowe ARKA już od 20 lat oferuje ekskluzywne wyposażenie wnętrz dla krakowian. Przez wszystkie lata działalności firmie przyświeca jeden cel – prezentować piękne, markowe produkty, pokazywać trendy, nowości, tworzyć dla klientów ich własny świat wnętrz, nie sprzedawać mebli, lecz proponować „styl życia”.

20 lat działalności to duży bagaż doświadczeń. W tym czasie zrealizowanych zostało wiele innowacyjnych pomysłów, takich jak: organizacja Pracowni Wnętrz stale działającej przy studiu meblowym ARKA, stworzenie pierwszej w takim miejscu jak salon meblowy Galerii Design (1999 rok), gdzie swoją sztukę (malarstwo, grafikę, rzeźbę) prezentowało wielu nie tylko polskich artystów, ścisła współpracy ze światem akademickim, która zaowocowała zorganizowaniem w 2003 roku wspólnej ekspozycji prof. Romana Kurzawskiego z krakowskiej ASP na Międzynarodowych Targach w Kolonii w hali 1.1, a więc w prestiżowej części przeznaczonej dla designu.

Przez wiele lat ARKA tworzyła i nadal tworzy własną markę, wyszukując na świecie produkty, które spełniają wysokie wymagania: Ligne Roset, MOROSO, HUELSTA, ROLF BENZ, NATUZZI, LEOLUX, KARTELL, KLOSE Kolekcja Mebli, AMBITAT, SIA home fashion, LLADRO, ESPRIT, STRESSLESS.

Obchodząc jubileusz 20–lecia firmy w październiku, w studiu meblowym ARKA trwał będzie „Miesiąc z designem”, podczas którego będzie można zobaczyć m.in.: „Wystawy Designu” takich marek jak MOROSO, Ligne Roset, HULSTA, LLADRO, prezentacje największych „osobowości” świata designu – projektujących dla marek, z którymi ARKA współpracuje, wernisaże sztuki. Na 20–lecie firmy ARKA przygotowuje zupełnie nową ekspozycję na 2000 m kw. powierzchni. Inauguracja jubileuszu odbędzie się 1 października 2010 roku na imprezie dla klientów i partnerów firmy, którą uświetni koncert Stanisława Soyki. W tym dniu nastąpi również otwarcie pierwszej z cyklu wystaw designu, będzie to wystawa porcelany dekoracyjnej marki LLADRO, która zagości przez tydzień, a przyjedzie prosto z Hiszpanii. Będą to piękne figury z porcelany i gresu – z różnych kolekcji – od klasycznej porcelany do designerskich rzeźb zaprojektowanych przez największe autorytety ze świata projektantów.

R E K L A M A

 

Jakie są możliwości spłaty mikropożyczki? Ekspert radzi

Wideo

Dodaj ogłoszenie