3 liga. Stal Stalowa Wola pokonała 2:0 Jutrzenkę Giebułtów. Trener Jaromir Wieprzęć i prezes Michał Czubat pozostają na swoich stanowiskach

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
W sobotę trzeciego kwietnia Stal Stalowa Wola pokonała 2:0 Jutrzenkę Giebułtów, co oznacza, że spełniona została pierwsza z trzech części ultimatum dla trenera Jaromira Wieprzęcia oraz prezesa Michała Czubata.

Stal Stalowa Wola - Jutrzenka Giebułtów 2:0. Zdjęcia z meczu (GALERIA)

Stal Stalowa Wola - Jutrzenka Giebułtów 2:0 (0:0)
Bramki:
Michał Mistrzyk 78, 90+3.
Żółte kartki: Hudzik, Wojtak, Conde – Silczuk, Jeż, Kaczor, Zawadzki.
Czerwona kartka: Silczuk 88 (Jutrzenka).
Stal: Wietecha – Waszkiewicz, Khorolskyi, Hudzik, Wojtak, Conde, Mistrzyk, Mroziński, Wiktoruk, Sobotka, Piechniak (88. Płonka).
Jutrzenka (wyjściowy):Pawelski – Michalec, Iwanicki, Silczuk, Kubiak, Majcherczyk, Zawadzki, Ślaski, Zeszczuk, Jeż, Ceglarz.

Stal Stalowa Wola podeszła do tego spotkania po dwóch porażkach z rzędu i zamieszaniu z przełomu końcówki ubiegłego i początku tego sezonu. Trener Jaromir Wieprzęć i prezes Michał Czubat mają ultimatum wygrania trzech najbliższych meczów i pierwszy krok został ku temu wykonany.

W pierwszej połowie żadna bramka jednak nie została zdobyta, a goście dwukrotnie byli blisko objęcia prowadzani. W 30. minucie spotkania Krzysztof Michalec minimalnie przestrzelił po strzale głową. Pierwsza część pojedynku była lepsza dla ekipy z Giebułtowa, jednak Stali udało się zachować czyste konto.

Początek drugiej połowy znów wyglądał lepiej dla Jutrzenki, jednak wówczas z dobrej strony kilkukrotnie pokazał się Tomasz Wietecha, który znów wyszedł w pierwszym składzie.

Końcówka meczu jednak należała do Stali Stalowa Wola, która wygrała po dwóch trafieniach swojego kapitana. Michała Mistrzyka.

Kolejny mecz stalowowolanie zagrają dziesiątego kwietnia na wyjeździe z Koroną II Kielce.

21 TYS. LIKE! Polub nas i bądź na bieżąco. Poleć nas znajomym!