30 maja 2019 r. Tauron Arena zaprasza na koncert André Rieu...

30 maja 2019 r. Tauron Arena zaprasza na koncert André Rieu z Orkiestrą Johanna Straussa.

Paweł Gzyl

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

30 maja 2019 r. Tauron Arena zaprasza na koncert André Rieu z Orkiestrą Johanna Straussa.
André Rieu jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych muzyków naszych czasów. Uznawany za współczesnego „Króla Walca” co roku występuje na całym świecie, od Meksyku po Australię, przed widownią liczącą 600 000 osób. Prześciga tym samym takie gwiazdy jak: Bruno Mars, AC/DC czy Rihanna.
30 maja 2019 r. Tauron Arena zaprasza na koncert André Rieu z Orkiestrą Johanna Straussa.
W ramach światowej trasy koncertowej 2019 André Rieu wystąpi ze swoim wspaniałym show w trzech miastach: 30 maja w TAURON Arenie Kraków (tuż po Dniu Matki), 31 maja w Łodzi i 1 czerwca w Gdańsku.

Ceny biletów zaczynają się od 190 PLN i będą dostępne od piątku, 9 listopada 2018 od godz. 10:00 na www.andrerieu.com.

- Muzyka, a szczególnie walc to bardzo ważna część mojego życia – mówi André Rieu.
Jeśli muzyka dotknie mojego serca, dotknie również Twojego. Ta wspaniała muzyka pozwala mi wnieść radość życia i humor do świata. Wszystko jest dozwolone na moich koncertach: śmiech, płacz, taniec, śpiew. Emocje są sekretem mojego sukcesu”.

Koncerty André Rieu dostarczają niezapomnianych emocji. Na około 100 koncertach w roku Rieu zapewnia doskonałą rozrywkę grając znane na całym świecie romantyczne i poruszające melodie, zaskakując publiczność licznymi niespodziankami i humorem oraz zapraszając do udziału w koncertach światowej klasy solistów.

Wraz z 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, charyzmatyczny Holender podróżuje po całym świecie od ponad 30 lat.

We wrześniu André Rieu podczas World Tour 2018 odwiedził USA i Kanadę, w październiku Argentynę a w listopadzie da koncerty w Australii i Wielkiej Brytanii. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD,

30 razy znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów i zdobył 500 platynowych płyt, co sprawia, iż jest on prawdziwym „Maestro Ludzi”. Jego filmy na YouTube osiągnęły do tej pory ponad miliard wyświetleń. Ponad 3,4 miliona fanów obserwuje Króla Walca na Facebooku.

W lipcu 2018 roku André Rieu zagrał coroczny, fantastyczny koncert na wolnym powietrzu w swoim rodzinnym mieście Maastricht w Holandii. Po raz pierwszy ponad 150 000 fanów z ponad 80 krajów dołączyło do spektakularnych koncertów w Vrijthof.

André Rieu jest żonaty od ponad 40 lat i mieszka ze swoją żoną Marjorie w romantycznym zamku z 1452 roku w swoim rodzinnym mieście Maastricht w Holandii. Para ma dwóch synów i pięciu wnuków.

***

André Rieu i jego Johann Strauss Orchestra powracają do Krakowa, Łodzi i Gdańska w 1019 roku.

Ciesz się fantastyczną mieszanką walca, muzyki filmowej, musicali, opery i muzycznych hitów. Zdobądź najlepsze bilety, które będą w sprzedaży od piątku 9 listopada 2018, od godz. 10:00 na niezapomniany wieczór i poznaj André Rieu - NA ŻYWO! Więcej informacji i bilety od 190 PLN na www.andrerieu.com

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo