Jerzy Zaborski
Trzeciej przyjaciele z boiska, kiedyś razem w Przeboju Wolbrom, obecnie po przeciwnych stronach barykady; od lewej:  Patryk Kiczyński i Daniel Żmudka ( obecnie Olkusz) i Michał Guja (Hutnik).
Trzeciej przyjaciele z boiska, kiedyś razem w Przeboju Wolbrom, obecnie po przeciwnych stronach barykady; od lewej: Patryk Kiczyński i Daniel Żmudka ( obecnie Olkusz) i Michał Guja (Hutnik). Fot. Paweł Filus
Olkusz przegrał wyjazdowe spotkanie z Hutnikiem Kraków (1:3), liderem grupy zachodniej IV ligi piłkarskiej. Beniaminek potwierdził jednak, że jest rewelacją wiosny. Do 89 minuty prowadził 1:0, a dwa gole stracił po rzutach karnych, w odstępie zaledwie minuty, co nie zdarza się często na boiskach piłkarskich. Trzecią bramkę olkuszanie „dostali” już w 95 minucie gry...

Materiał oryginalny: 4. liga. Olkusz postraszył w Krakowie liderującego Hutnika. Został złamany w końcówce [FOTORELACJA] - Gazeta Krakowska