4. liga. Poznaj terminarz grupy zachodniej na rundę jesienną...

4. liga. Poznaj terminarz grupy zachodniej na rundę jesienną 2018

Zdjęcie autora materiału
Jerzy Zaborski

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Kibice zadają sobie pytanie, jak MKS Trzebinia odnajdzie się w czwartoligowej rzeczywistości, po dwóch latach gry na szczeblu makroregionalnym.

Kibice zadają sobie pytanie, jak MKS Trzebinia odnajdzie się w czwartoligowej rzeczywistości, po dwóch latach gry na szczeblu makroregionalnym. ©Fot. Jerzy Zaborski

11 sierpnia rozpocznie się runda jesienna grupy zachodniej IV ligi piłkarskiej. Beniaminek z Jawiszowic w premierze sezonu zagra na własnym stadionie derbowe spotkanie z Olkuszem. "Elektryczny" mecz Beskidu Andrychów z Unią Oświęcim odbędzie się już w czwartej kolejce.
Kibice zadają sobie pytanie, jak MKS Trzebinia odnajdzie się w czwartoligowej rzeczywistości, po dwóch latach gry na szczeblu makroregionalnym.

Kibice zadają sobie pytanie, jak MKS Trzebinia odnajdzie się w czwartoligowej rzeczywistości, po dwóch latach gry na szczeblu makroregionalnym. ©Fot. Jerzy Zaborski

1 kolejka: 11/12 sierpnia:

Orzeł Piaski Wielkie MKS Trzebinia
LKS JawiszowiceKS Olkusz
Kaszowianka KaszówClepardia Kraków
Słomniczanka SłomnikiBeskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce WielkieJutrzenka Giebułtów
Dalin MyśleniceOrzeł Ryczów
Unia OświęcimWiślanka Grabie
Pcimianka PcimGórnik Wielivczka




2. kolejka: 15 sierpnia

Trzebinia – Górnik Wieliczka, Wiślanka Grabie – Pciminka, Orzeł Ryczów – Unia Oświęcim, Jutrzenka Giebułtów – Dalin Myślenice, Beskid Andrychów – Węgrzcanka Węgrzce, Clepardia Kraków – Słomniczanka Słomniki, Olkusz – Kaszowianka, Orzeł Piaski Wielkie – Jawiszowice.

3. kolejka: 18/19 sierpnia

Jawiszowice – Trzebinia, Kaszowianka – Orzeł Piaskie Wielkie, Słomniczanka – Olkusz, Węgrzcanka – Clepardia, Dalin – Beskid, Unia – Jutrzenka, Pcimianka – Orzeł Ryczów, Górnik Wieliczka – Wiślanka

4. kolejka: 25/26 sierpnia

Trzebinia – Wiślanka, Orzeł Ryczów – Górnik, Jutrzenka – Pcimkanka, Beskid – Unia, Clepardia – Dalin, Olkusz – Węgrzcanka, Orzeł Piaski Wielkie – Słomniczanka, Jawiszowice – Kaszowianka

5. kolejka: 1/2 września

Kaszowianka – Trzebinia, Słomniczanka – Jawiszowice, Węgrzcanka – Orzeł Piaski Wielkie, Dalin - Olkusz, Unia – Clepardia, Pcimkanka – Beskid, Górnik – Jutrzenka, Wiślanka – Orzeł Ryczów.

6. kolejka: 8/9 września

Trzebinia – Orzeł Ryczów, Jutrzenka – Wiślanka, Beskid – Górnik, Clepardia – Pcimianka, Olkusz – Unia, Orzeł Piaski Wielkie – Dalin, Jawiszowice – Węgrzcanka, Kaszowianka – Słomniczanka.

7. kolejka: 15/16 września

Słomniczanka – Trzebinia, Węgrzcanka – Kaszowianka, Dalin – Jawiszowice, Unia – Orzeł Piaski Wielkie, Pcimianka – Olkusz, Górnik – Clepardia, Wiślanka – Beskid, Orzeł Ryczów – Jutrzenka

8. kolejka: 22/23 września

Trzebinia – Jutrzenka, Beskid – Orzeł Ryczów, Clepardia – Wiślanka, Olkusz – Górnik, Orzeł Piaski Wielkie – Pcimianka, Jawiszowice – Unia, Kaszowianka – Dalin, Słomniczanka – Węgrzcanka.

9. kolejka: 29/30 września

Węgrzcanka – Trzebinia, Dalin – Słomniczanka, Unia – Kaszowianka, Pcimianka – Jawiszowice, Górnik – Orzeł Piaski Wielkie, Wiślanka – Olkusz, Orzeł Ryczów – Clepardia, Jutrzenka – Beskid

10. kolejka: 6/7 października

Trzebinia – Beskid, Clepardia – Jutrzenka, Olkusz – Orzeł Ryczów, Orzeł Piaski Wielkie – Wiślanka, Jawiszowice – Górnik Wieliczka, Kaszowianka – Pcimianka, Slomniczanka – Unia, Węgrzcanka – Dalin.

11. kolejka: 13/14 października

Dalin – Trzebinia, Unia – Węgrzcanka, Pcimianka – Słomniczanka, Górnik - Kaszowianka, Wiślanka – Jawiszowice, Orzeł Ryczów – Orzeł Piaski Wielkie, Jutrzenka – Olkusz, Beskid – Clepardia.

12. kolejka: 20/21 października

Trzebinia – Clepardia, Olkusz – Beskid, Orzeł Piaski Wielkie – Jutrzenka, Jawiszowice – Orzeł Ryczów, Kaszowianka – Wiślanka, Słomniaczanka – Górnik, Węgrzcanka – Ocimianka, Dalin – Unia.

13. kolejka: 27/28 października

Unia – Trzebinia, Pcimianka – Dalin, Górnik – Węgrzcanka, Wiślanka – Słomniczanka, Orzeł Ryczów – Kaszowianka, Jutrzenka – Jawiszowice, Beskid – Orzeł Piaski Wielkie, Cleprdia – Olkusz.

14. kolejka: 3 listopada

Trzebinia – Olkusz, Orzeł Piaski Wielkie – Clepardia, Jawiszowice – Beskid, Kaszowianka – Jutrzenka, Słomniczanka – Orzeł Ryczów, Węgrzcanka – Wiślanka, Dalin – Górnik, Unia – Pcimianka.

15. kolejka: 10/11 listopada

Pcimianka – Trzebinia, Górnik – Unia, Wiślanka – Dalin, Orzeł Ryczów – Węgrzcanka, Jutrzenka – Słomniczanka, Beskid – Kaszowianka, Clepardia – Jawiszowice, Olkusz – Orzeł Piaski Wielkie.







Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 37 70 22 4 11 55-35
2 Jagiellonia Białystok Live 37 67 20 7 10 55-41
3 Lech Poznań Live 37 60 16 12 9 53-34
4 Górnik Zabrze Live 37 60 16 12 9 68-54
5 Wisła Płock Live 37 57 17 6 14 53-45
6 Wisła Kraków Live 37 55 15 10 12 51-42
7 Zagłębie Lubin Live 37 52 13 13 11 45-42
8 Korona Kielce Live 37 49 12 13 12 49-54
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Cracovia Live 37 50 13 11 13 51-52
2 Śląsk Wrocław Live 37 50 13 11 13 50-54
3 Pogoń Szczecin Live 37 45 12 9 16 46-54
4 Arka Gdynia Live 37 43 11 10 16 46-48
5 Lechia Gdańsk Live 37 39 9 13 15 46-58
6 Piast Gliwice Live 37 37 8 13 16 40-48
7 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 36 9 9 19 39-66
8 Sandecja Nowy Sącz Live 37 33 6 15 16 34-54
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Lechia Gdańsk została ukarana odjęciem jednego punktu za zaległości finansowe.
1 Lech Poznań Live 30 55 15 10 5 49-23
2 Jagiellonia Białystok Live 30 54 16 6 8 45-36
3 Legia Warszawa Live 30 54 17 3 10 43-31
4 Wisła Płock Live 30 49 15 4 11 42-35
5 Górnik Zabrze Live 30 47 12 11 7 56-46
6 Korona Kielce Live 30 45 11 12 7 44-37
7 Wisła Kraków Live 30 44 12 8 10 41-36
8 Zagłębie Lubin Live 30 43 10 13 7 39-33
9 Arka Gdynia Live 30 40 10 10 10 38-32
10 Cracovia Live 30 39 10 9 11 40-40
11 Śląsk Wrocław Live 30 31 7 10 13 35-48
12 Pogoń Szczecin Live 30 31 8 7 15 34-48
13 Piast Gliwice Live 30 30 6 12 12 28-38
14 Lechia Gdańsk Live 30 30 7 10 13 39-51
15 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 30 29 7 8 15 32-52
16 Sandecja Nowy Sącz Live 30 25 4 13 13 27-46

Liga Siatkówki Kobiet

Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
1. Chemik Police 25 70 74:23 2293:1913
2. Developres Rzeszów 26 64 71:26 2261:1912
3. ŁKS Commercecon Łódź 26 61 69:29 2280:1990
4. Grot Budowlani Łódź 26 52 58:34 2103:1864
5. Enea PTPS Piła 26 46 55:43 2212:2050
6. Trefl Proxima Kraków 26 39 52:50 2230:2224
7. Muszynianka Muszyna 26 38 51:52 2198:2202
8. BKS PBielsko-Biała 26 36 50:52 2159:2206
9. KSZO Ostrowiec 26 28 40:60 2123:2256
10. Impel Wrocław 26 26 39:61 2106:2295
11. Legionovia Legionowo 26 26 39:63 2097:2263
12. Pałac Bydgoszcz 26 25 35:60 1988:2171
13. Poli Budowlani Toruń 26 24 33:63 1908:2164
14. MKS Dąbrowa Górnicza 26 11 23:73 1825:2273
1-4 play-off
12 - baraż o utrzymanie z mistrzem 1 ligi
13-14 - spadek do 1 ligi

Wideo