90 minut - za mało

PK
Gospodarze, którzy są beniaminkiem grupy zachodniej IV ligi, wygrali z czołowym zespołem grupy wschodniej Bocheńskim KS 2-1 (bramki: Maśnica i Jałocha - gol samobójczy).

Puszcza Niepołomice - Bocheński KS 2-1 (1-0,1-0,0-1)

Puszcza: Kwedyczenko (Kołodziejczyk) - Górski, Wojtyga, Bursa, Radosław Toroń, Sitko, Siwek, Strojek, Szewczyk, Maśnica, Robert Toroń, Zięba, Jałocha, Myślewski, M. Kędzior, Wójcik.
   Bocheński KS: Pączek (Szara) - Krzywda, Sz. Goryczko, D. Goryczko, Puka, Dudek, Turkiewicz, Policht, Buras, Marcin Leśniak, Michał Leśniak, Borowski, Więsek, Rachwał, Jacak, Maślaniec, Grabski, Kowalski, Rachwalski, Gawłowicz, Nowak, Ruchałowski.
   Goście grali już trzeci mecz sparingowy, w tym tygodniu ma zostać ustalona ostateczna kadra, w której najprawdopodobniej znajdą się grający poprzednio w Okocimskim - Turkiewicz i Policht. W Puszczy oprócz Sitki z Olimpiku Kraków, Maśnicy ze Złomeksu Branice i Szewczyka z zespołu rezerw pojawił się kolejny testowany zawodnik, Łukasz Wójcik (w minionym sezonie reprezentował Bieżanowiankę). Aby wszyscy mieli szansę dłużej pokazać się trenerom, zadecydowano, że mecz będzie liczył trzy tercje po 35 minut.
   W sobotę Puszcza zmierzy się w Nowej Hucie z Hutnikiem, a Bocheński w Żabnie z tamtejszym Polanem. (PK)