A teraz mecz z Dworami!

(FIL)Zaktualizowano
Orlik Opole - Wojas Podhale 1-5 (1-4, 0-1, 0-0). Bramki: Kozłowski 12 - Radwański 9, Z. Podlipni 13, Ćwikła 16, Różański 20, Moskal 26. Kary: 18-65 min, w tym dwa razy 10 minut dla Różańskiego i Urbana za niesportowe zachowanie oraz kara meczu dla Wilczka za wszczęcie bójki i zranienie przeciwnika. Widzów 1000.

Orlik Opole - Wojas Podhale 1-5

Wojas: Radziszewski - Sroka, Wilczek, Radwański, Voznik, Różański - Łabuz. B. Piotrowski, Z. Podlipni, Moskal, Ćwikła - P. Gil, Urban, Łyszczarczyk, Biela, Baranyk - Smreczyński, Zapała, Batkiewicz.
   Hokeiści Wojasa pewnie wygrali w Opolu, prowadząc już po 26 min 5-1. Goście w I tercji zagrali agresywnie, szybko, prowadzili od 9 min (Radwański). Wprawdzie w 12 min gospodarze doprowadzili do remisu, ale w ciągu następnych 4 min "Szarotki" odpowiedziały dwoma golami, a tuż przed końcową syreną w I tercji do siatki trafił Różański. W 26 min bramka Moskala praktycznie rozstrzygnęła losy meczu. Potem na lodzie było więcej bójek niż gry, w ostatniej tercji pobili się na pięści Wilczek z Wielochem.
   - Prowadząc 5-1 kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na lodzie, zawodnicy byli już bardziej myślami przy niedzielnym prestiżowym meczu z Dworami Unią w Nowym Targu - powiedział nam menedżer Wojasa Tadeusz Kalata. (AS)
   Pozostałe wyniki: GKS Katowice - GKS Tychy 5-2 (2-0, 0-2, 3-0), Stoczniowiec Gdańsk - TKH Nesta Toruń 6-2 (1-0, 3-1, 2-1).
1. Dwory 27 75 179- 55
2. Wojas 27 64 146- 54
3. Stoczn. 27 56 130- 59
4. Tychy 27 50 140- 81
5. Nesta 27 32 97-113
6. Orlik 27 30 84-116
7. Katowice 27 13 80-178
8. Krynica 27 2 46-246