Apetyt Mirka, wartość Poterka

MARO
0-1 Poterek 8, 1-1 Pławiak 22, 1-2 Mirek 45, 1-3 Mirek 58, 2-3 Daszyński 89. Sędziował Tomasz Musiał. Żółte kartki Ptak - Daszyński. Widzów 200.

Prądniczanka - Słomniczanka 2-3 (1-2)

Prądniczanka: Kasak 6 - Duniewicz 5, Ptak 5, Bierówka 5, Cichy 5 - Bogdan 5, Marcinkowski 5, Broda 5 (73 Pietryga), Wierzbiński 5 (66 Gajoch) - Pławiak 6 (61 Daszyński), Maślak 5.
   Słomniczanka: Kącik 6 - Dominik 6, Burmer 7, Pobrotyn 7, Zagrodzki 6 - Siemieński 6, Danek 6, Poterek 7, Piwowarski 5 - Ciastoń 5 (59 Skalski), Mirek 8.
   W pierwszej połowie wyróżniał się Poterek. Były gracz Niedźwiedzia w piątej lidze jest cennym zawodnikiem. Rozpoczął strzelanie, pokonując Kasaka płaskim strzałem z 16 m. W 19 min po rogu egzekwowanym przez Poterka Danek uderzył z 6 m, ale Wierzbiński uratował sytuację. Potem sposobność miał Mirek - spudłował. Miejscowi wykorzystali chwilową dekoncentrację przyjezdnych i w 22 min Pławiak pięknym półwolejem wyrównał stan meczu. Tuż przed przerwą wszystko wróciło do normy: obrońcy Prądniczanki źle wybili piłkę, trafiła ona do Mirka i ten już wiedział, co ma robić stojąc przed polem bramkowym.
   W drugiej połowie nadal przeważała Słomniczanka. Burmerowi jeszcze się nie udało (55 min, strzał w poprzeczkę), lecz po chwili Mirek uprzedził Ptaka, pognał w kierunku bramki Prądniczanki i precyzyjnym strzałem podwyższył rezultat. Potem napastnik gości podostrzył sobie apetyt (64, 84 min), jednak Kasak był tego dnia wybijającym się zawodnikiem Prądniczanki. W końcówce, gdy nic nie wskazywało na komplikację zdarzeń, Skalski sfaulował na polu karnym Marcinkowskiego. "Jedenastkę" egzekwował Maślak. Strzelił źle, Kącik odbił piłkę, lecz dobitka Gajocha była solidna. Arbiter bardzo szybko zakończył spotkanie, co zawiodło kibiców Prądniczanki. Liczyli oni na łut szczęścia, który dla ich ambitnych ulubieńców byłby niezasłużonym darem.