DW
Arkadiusz Milik strzelił swoją dziewiątą bramkę w tym sezonie.
Arkadiusz Milik strzelił swoją dziewiątą bramkę w tym sezonie. brak
Arkadiusz Milik strzelił swojego dziewiątego gola w tym sezonie. Polak nie uchronił Napoli od porażki z Lecce (2:3), ale dał zespołowi cenny impuls do odrabiania strat. Mało brakowało, a napastnik nie cieszyłby się z gola, tylko byłby autorem pudła kolejki. Zobaczcie gola Arkadiusza Milika!

W 48. minucie meczu Napoli - Lecce Arkadiusz Milik strzelił swojego 9. gola w tym sezonie. Wykorzystał podanie Driesa Mertensa, choć mało brakowało, a zamiast trafienia zanotowałby fatalne pudło. - Ręce nam zadrżały - skomentowali dziennikarze Eleven Sports.

Arkadiusz Milik po raz dziewiąty w tym sezonie

Milik strzelił gola wyrównującego, ale przy stanie 1:1 Napoli nie poszło za ciosem, tracąc przy okazji dwa gole. Trafienie Jose Callejona w 90. minucie tylko zmniejszyło rozmiary porażki.

LIGA WŁOSKA w GOL24

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Najlepsi polscy piłkarze wynagrodzenia otrzymują w euro lub brytyjskich funtach. Kontrakty, których reprezentantów Polski są najbardziej lukratywne? Oto lista zarobków naszych czołowych zawodników!