PAN
VI liga
8.
Wawel Kraków
15
21
17-17
9.
Mogilany
15
20
27-22
10.
Sokół Kocmyrzów
15
19
25-29
11.
Wiarusy Igołomia
15
17
23-31
12.
Bronowianka Kraków
15
15
16-27
13.
Pogoń Miechów
15
14
21-36
14.
Skalnik Trzemeśnia
15
13
23-34
15.
Lotnik Kryspinów
15
12
26-34
16.
Błękitni Modlnica
15
10
19-36
Klasa A, grupa I
1.
Zieleńczanka
15
35
31-14
2.
Bibiczanka
15
31
33-18
3.
Hutnik II Kraków
15
29
33-13
4.
Michałowianka
15
28
33-15
5.
Nadwiślan Kraków
15
26
30-20
6.
Płaszowianka Kraków
15
26
24-19
7.
Zelków
14
25
19-13
8.
Grębałowianka Krak.
15
22
19-17
9.
Milenium Radziemice
15
20
27-40
10.
Partyzant Dojazdów
15
16
21-23
11.
Tonianka Kraków
14
15
20-22
12.
Kosynierzy Łuczyce
15
14
17-31
13.
Niedźwiedź
15
13
20-28
14.
Dragon Szczyglice
15
12
26-31
15.
Tramwaj II Kraków
15
10
9-37
16.
Wanda Kraków
13
4
8-29
Klasa A, grupa II
1.
Piast Farmina Wołow.
15
33
38-25
2.
Garbarnia II Kraków
15
31
33-14
3.
Armatura Kraków
15
30
29-14
4.
Zwierzyniecki Kraków
15
27
37-18
5.
Strażak Rączna
15
27
32-20
6.
Liszczanka
15
26
28-24
7.
Prokocim Kraków
15
25
19-20
8.
Bieżanowianka Krak.
15
22
32-25
9.
Wiślanie Jaśkowice
15
22
36-30
10.
Pozowianka
15
20
25-22
11.
Cedronka Wola Radz.
15
17
27-28
12.
Radziszowianka
15
17
18-27
13.
Potok Więckowice
15
15
16-27
14.
Victoria Kraków
15
11
22-39
15.
Opatkowianka Kraków
15
7
17-33
16.
Dąbski Kraków
15
5
11-54
Klasa B, grupa I
1.
Skała
11
26
29-10
2.
Galicja Raciborowice
11
26
23-11
3.
Albertus Kraków
11
20
25-17
4.
Grzegórzecki Kraków
11
18
25-21
5.
Błyskawica Wyciąże
11
17
22-19
6.
Polanowice
11
16
22-18
7.
Rybitwy Kraków
11
14
22-20
8.
Sparta Skrzeszowice
11
12
19-18
9.
Płomień II Jerzman.
11
10
16-22
10.
Orzeł Iwanowice
11
10
15-29
11.
Prądniczanka II Kraków
11
9
14-28
12.
Jutrzenka Giebułtów
11
8
13-32
Klasa B, grupa II
1.
Pogoń II Skotniki
11
23
29-17
2.
Płomień Kostrze
11
23
24-9
3.
Libertów
11
22
28-12
4.
Podgórze Kraków
11
20
23-14
5.
Rzozovia
11
17
28-21
6.
Gajowianka
11
16
22-22
7.
Strzelcy Korona Krak.
11
16
21-21
8.
Tyniec Kraków
11
15
14-11
9.
Borkowianka Bor. Szl.
14
13-16
10.
Trzebol Wielkie Drogi
11
9
14-29
11.
Zryw Facimiech
11
5
16-46
12.
Pychowianka Kraków
11
4
22-36
Klasa B, grupa III
1.
Sportowiec Modlniczka
11
27
23-8
2.
Niegoszowianka
11
25
28-14
3.
Wisła Rząska
11
24
22-8
4.
Wisła Jeziorzany
11
23
32-16
5.
Tęcza Piekary
11
9
29-22
6.
Orlęta Rudawa
11
18
32-16
7.
Mydlniczanka Kraków
11
17
18-17
8.
Lotnik II Kryspinów
11
12
15-21
9.
Iskra Czułów
11
11
19-25
10.
Bronowianka II Kraków
11
9
21-39
11.
Kaszowianka
11
6
19-41
12.
Wisła Czernichów
11
4
15-41
Klasa B, grupa IV
1.
Jastrzębiec Książ Wlk.
10
22
21-15
2.
Juvenia Prandocin
10
20
25-13
3.
Wierzbowianka
10
19
27-14
4.
Płomień Kościelec
10
19
24-13
5.
Spartak Wielkanoc
10
16
24-19
6.
Zryw Przesławice
10
14
20-20
7.
Northstar Miechów
10
13
15-19
8.
Victoria Smroków
10
12
16-23
9.
Pogoń Opatkowice
10
10
12-25
10.
Polonia Więcławice
10
9
16-27
11.
Spartak Charsznica
10
3
12-24
Klasa C, grupa I
1.
Kliny Kraków
11
29
50-11
2.
Węgrzce
11
27
29-11
3.
Maszycanka
11
20
25-21
4.
Bronowicki Kraków
11
19
28-20
5.
Iskra Radwanowice
11
19
28-22
6.
Salva Kraków
11
16
35-29
7.
Francesco Olszanica
11
15
24-16
8.
Porta Kraków
11
14
22-32
9.
Victoria II Kraków
11
12
26-35
10.
Strzelcy Korona II
11
9
17-40
11.
Grom Kraków
11
8
18-41
12.
Polonia Kraków
11
4
9-33
Klasa C, grupa II
1.
Błękitni Czułówek
11
25
44-16
2.
Sokół Rybna
11
25
36-16
3.
Powiśle Ochodza
11
22
31-18
4.
Skawinka II
11
22
27-21
5.
Bratniak Kraków
11
20
36-13
6.
Lot Balice
11
17
33-27
7.
Wisła II Rząska
11
15
19-19
8.
Sparta Przeg. Duch.
11
13
26-30
9.
Strażak II Rączna
11
12
23-30
10.
Strażak Sułkowice
11
8
15-44
11.
Gwiazda Ściejowice
11
6
17-35
12.
Gajowianka II
11
4
11-50
Klasa C, grupa III
1.
Orzeł Bębło
8
21
22-8
2.
Pogoń Wronin
8
19
20-8
3.
Strażak Goszcza
8
18
26-13
4.
Czarni Grzegorzowice
8
12
22-17
5.
Bibiczanka II
8
12
19-22
6.
Trątnowianka
8
12
13-18
7.
Strażak Przybysławice
8
10
18-16
8.
Wróżenice Kraków
8
3
13-25
9.
Fitball Szklary
8
0
5-31
Klasa C, grupa IV
1.
Nidzica Słaboszów
9
27
29-5
2.
Iskra Pałecznica
9
22
33-13
3.
Olimpia Czaple Wlk.
9
20
30-15
4.
Kapitol Racławice
9
13
28-21
5.
Cobra Wężerów
9
13
15-14
6.
Błękitni Falniów
9
10
20-26
7.
Strumyk Jakubowice
9
9
20-26
8.
Jastrzębiec II
9
8
12-23
9.
Agricola Klimontów
9
7
23-32
10.
Jaxa Jaksice
9
1
6-41
(PAN)