Real Madryt

1

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Koniec meczu w Bergamo! Real Madryt wygrywa z Atalantą 1:0 po bramce Ferlanda Mendyego!

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Ferland Mendy dostał piłkę przed polem karnym Atalanty i zdecydował się na mocny strzał, który nie dał żadnych szans na interwencję bramkarzowi gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Ferland Mendy otwiera wynik spotkania w Bergamo!

• Natomiast Jose Luis Palomino zastąpił Joakima Maehle.

• Dwie zmiany w zespole Atalanty. Rusłan Malinowski pojawia się w miejsce Josipa Ilicića, który wszedł w drugiej połowie tego meczu.

• Real Madryt będzie miał szansę na dośrodkowanie z rzutu wolego po faulu przy linii bocznej boiska.

• Casemiro próbował wymusić rzut karny, ale sędzia dopatrzył jego oszustwa. Brazylijczyk jednak nie został ukarany drugą żółtą kartką.

• Toni Kroos próbował uderzenia z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Dwie zmiany w szeregach Realu Madryt. Sergio Arribas zastępuje Marco Asensio

• Marco Asensio uderzył z rzutu wolnego, ale pewną interwencją popisał się Pierluigi Gollini.

• Robin Gosens ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Real wciąż prowadzi grę, jednak Atalanta mądrze broni się pod własnym polem karnym. "Królewscy" nie potrafią znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy rywali.

• Real cały czas przeważa na murawie, ale niewiele z tego wynika. Niecelne strzały z dystansu i niedokładna finalizacja akcji to obraz gry, który dominuje praktycznie od początku meczu.

• Luka Modrić oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Luka Modrić zagrał w pole karne Atalanty, ale ponownie niedokładnie i Real stracił szansą na okazję bramkową.

• Lucas Vazquez dośrodkował piłkę w pole karne Atalanty, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

• Pierwsza zmiana w szeregach Realu Madryt. Mariano pojawia się w miejsce Viniciusa Juniora.

• Toni Kroos oddał mocny strzał z dystansu, ale jego uderzenie okazało się bardzo niecelne.

• Druga zmiana w drużynie Atalanty. Josip Ilicić pojawia się w miejsce Luisa Muriela.

• Ferland Mendy ukarany żółtą kartką za faul w ofensywie.

• Teraz Vinicius Junior stanął przed znakomitą szansą na zdobycie bramki, ale jego uderzenie zostało zablokowane!

• Po wrzutce Luki Modrića zakotłowało się w polu karnym Atalanty, ale ostatecznie obrońcy gospodarzy poradzili sobie z tym dośrodkowaniem.

• Isco popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie w pole karne Atalanty zostało wybite.

• Ponownie dobrą akcję skonstruowali goście, ale na jej finiszu Lucas Vazquez sfaulował przeciwnika w polu karnym Atalanty.

• Marco Asensio zagrał piłkę do Luki Modrića, który zdecydował się na szybki strzał i piłka minęła słupek bramki Atalanty o centymetry!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Bergamo. Za moment rozpoczniemy drugą część tego spotkania.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Bergamo. Do przerwy grająca w dziesiątkę Atalanta bezbramkowo remisuje z Realem Madryt.

• To powinna być bramka dla Realu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Toniego Kroosa do strzału głową doszedł Raphael Varane, ale obrońca Realu trafił wprost w bramkarza Atalanty!

• Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Real wciąż zdecydowanie przeważa, ale raczej nie ma z tego dużego zagrożenia pod bramką Atalanty. "Królewscy" cały czas głównie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

• W odpowiedzi na bramkę Realu uderzył zza pola karnego Luis Muriel, ale jego strzał okazał się niecelny.

• Przed znakomitą szansą na bramkę stanął Vinicius Junior! Gracz Realu wyszedł na czystą pozycję po świetnym prostopadłym podaniu Isco, ale uderzenie gracza Realu po rykoszecie wyszło tylko na rzut rożny.

• Kolejna bardzo długa akcja Realu zakończyła się strzałem Isco, tyle że Hiszpan będący w polu karnym Atalanty trafił tylko w jednego z obrońców gospodarzy.

• Luka Modrić zagrał prostopadłą piłkę w pole karne Atalanty, ale futbolówka trafiła do bramkarza gospodarzy.

• Bardzo ostre wejście Nacho w przeciwnika, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

• Pierwsza zmiana w szeregach Atalanty już teraz. Za kontuzjowanego Duvana Zapatę na murawie melduje się Mario Pasalić.

• Pewna interwencja Thibaut Courtois po wrzutce Luisa Muriela.

• Joakim Maehle dostał piłkę po prawej stronie, ale jego dośrodkowanie w pole karne Realu zostało wybite bardzo łatwo.

• Nacho pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne, ale jego mocne uderzenie minęło bramkę Pierluigiego Gollini!

• Żółtą kartką ukarany Casemiro za faul w środku pola.

• Nacho ucierpiał przy starciu z jednym z przeciwników w środku pola.

• Świetny kontratak Atalanty po którym do piłki dopadł Joakim Maehle, ten jednak nie przyjął dokładnie piłki i akcja gospodarzy nie przyniosła rezultatu.

• Isco z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

• Świetna akcja Realu po której na czystą pozycję wyszedł Ferland Mendy, ten został powalony przez Remo Freulera, który za to przewinienie otrzymał czerwoną kartkę!

• Prostopadłe podanie w kierunku Viniciusa Juniora przeciął Pierluigi Gollini przytomnym wyjściem z własnej bramki.

• Kolejna bardzo długa akcja Realu, ale niewiele z tego wynika, bo "Królewscy" głównie rozgrywają piłkę w środku pola.

• Toni Kroos dośrodkował w pole karne Atalanty, ale tam obrońcy gospodarzy świetnie poradzili sobie z tą wrzutką.

• Vinicius Junior ruszył lewą stroną boiska gdzie został sfaulowany i Real będzie miał szansę na dobre dośrodkowanie w pole karne Atalanty.

• Real powoli próbował konstruować swoją akcję, ale po kilkudziesięciu podaniach "Królewscy" stracili piłkę.

• Świetna akcja Atalanty lewą stroną, ale dośrodkowanie okazało się bardzo niedokładne.

• Z dośrodkowaniem Luisa Muriela poradzili sobie jednak obrońcy Realu.

• Atalanta wywalczyła faul niedaleko pola karnego Realu po faulu Casemiro.

• Spokojne rozpoczęcie spotkania. Real rozgrywa piłkę w środku pola i czeka co zrobią rywale.

• Rozpoczynamy mecz pomiędzy Atalantą Bergamo, a Realem Madryt!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę stadionu w Bergamo! Za moment początek tego widowiska!

• W drużynie Realu Madryt brakuje aż dziewięciu piłkarzy, z których przynajmniej sześciu mogłoby wyjść dzisiaj w podstawowym składzie. Dla Realu najważniejsze będzie po prostu przejść tą rundę i nie złapać żadnych kontuzji, ani wykluczeń, bo na ławce rezerwowych pozostali sami wychowankowie.

• Ławka rezerwowych Atalanty Bergamo: Rossi (Br.), Sportiello (Br.), Caldara, Ilicić, Lammers, Malinovsky, Miranchuk, Palamino, Pasalić, Ruggeri, Sutalo.

• Ławka rezerwowych Realu Madryt:: Łunin (Br.), Altube (Br.), Arribas, Blanco, Chust Garcia, Mariano, Duro, Gutierrez.

• Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie w Bergamo, a więc najwyższa pora na podanie ławek rezerwowych obu zespołów!

• Natomiast Real Madryt plasuje się na pozycji wicelidera hiszpańskiej LaLiga Santander ze stratą zaledwie trzech punktów do Atletico Madryt. Jednak "Królewscy" mają o jedno spotkanie rozegrane więcej od lidera tabeli. W zeszły weekend Real Madryt ograł na wyjeździe Real Valladolid 1:0.

• W rozgrywkach włoskiej Serie A Atalanta zajmuje dopiero piąte miejsce ze stratą dziesięciu punktów do liderującego Interu Mediolan. W zeszły weekend zespół z Bergamo pewnie wygrał z SSC Napoli 4:2.

• Natomiast walka o awans w grupie, gdzie był Real Madryt trwała do ostatniej kolejki. W decydującym spotkaniu "Królewscy" wygrali z Borussią Monchengladbach 2:0 dzięki czemu zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie właśnie nad niemiecką drużyną. Smakiem musiały się obejść ukraiński Szachtar Donieck i włoski Inter Mediolan. W meczach z Interem drużyna z Madrytu wygrywała 3:2 i 2:0.

• W fazie grupowej Atalanta zajęła drugie miejsca za Liverpoolem FC. Włoski zespół wygrał trzy spotkania, dwa zremisował i jedno przegrał. Atalanta wyprzedziła w grupie holenderski Ajax Amsterdam i duński FC Midtjylland.

• Zdecydowanym faworytem dwumeczu jest zespół Realu Madryt, ale już w tamtym sezonie Atalanta pokazała, że może być godnym przeciwnikiem na tym etapie rozgrywek, kiedy to dopiero w ćwierćfinale musiała uznać wyższość Paris Saint-Germain przegrywając zaledwie 1:2. W tamtym sezonie były rozgrywane tylko po jednym meczu ze względu na światową pandemię.

• Witamy serdecznie! W meczu 1/8 finałów Ligi Mistrzów Atalanta Bergamo podejmie na własnym stadionie Real Madryt! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!