Atrakcje z Hutnikiem

RCZ
Zgodnie z oczekiwaniami wygrał Hutnik 4-1. Liczna widownia - ponad 500 osób - obejrzała ciekawe spotkanie. Było dużo ciekawych akcji, z jednej jak i z drugiej strony. Na pewno piłkarze z Kasinki nie byli przysłowiowymi chłopcami do bicia. W 20 min Wojciech Stożek strzelił nawet bramkę na 1-0. Przy prowadzeniu gospodarzy ten sam zawodnik uderzył piłką w słupek. Jednak z czasem górę wzięło doświadczenie piłkarzy Hutnika, grających w klasie wojewódzkiej juniorów.

W Kasince Małej

Kilka dni temu do Kasinki Małej przyjechał zespół juniorów Hutnika Kraków, aby zmierzyć się z miejscową drużyną młodzieżową Zenitu. Była to główna atrakcja festynu sportowego, który odbył się na boisku Zenitu.
 - Mam nadzieję, że współpraca z klubem z Nowej Huty nie skończy się na jednym meczu - mówi trener Zenitu Robert Szczypka. - Po spotkaniu wstępnie omawialiśmy rewanż w Krakowie.
 Spotkanie to było pożegnalne dla Piotra Kołodzieja, który przeszedł z Zenitu do Hutnika. Dlatego ostatnie 10 minut pierwszej połowy bronił on z zespole Zenitu, a po przerwie stał między słupkami bramki Hutnika.

Zenit Kasinka Mała - Hutnik Kraków 1-4 (1-2)

Zenit: Rapacz (35 P. Kołodziej, 46 Rapacz) - Tomasz Stożek, Jakubiak, Tadeusz Stożek, M. Mucha - Brzezicki, Juszczak, Marszalik, Romaniak - R. Stożek, W. Stożek; ponadto grali: D. Mucha, Zydra, A. Kołodziej.
 Hutnik: Jeziorek (46 P. Kołodziej) - Błachacz, Żuławiński, Cham, Różański - Nowak, Kułak, Kaczor, Kobiałka - Niemiec, Łach; ponadto grali: Duniec, Korpała, Szypuła.