Auto prezydenta Lecha Wałęsy na sprzedaż? Pojawiło się...

Auto prezydenta Lecha Wałęsy na sprzedaż? Pojawiło się tajemnicze ogłoszenie! Cena szokuje: 100 tysięcy złotych [zdjęcia]

Piotr Kallalas

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

Auto prezydenta Lecha Wałęsy na sprzedaż?https://allegro.pl/ogloszenie/volkswagen-caravelle-z-historia-7601782983
1/5

Przejdź do
galerii zdjęć

©ogłoszenie allegro.pl

Czy jest mozliwe kupienie samochodu, którym jeździł były prezydent Polski? Wszystko wskazuje na to, że tak. "Wystarczy" wydać 100 tys. zł za 35-letniego volkswagena.
Na popularnym serwisie handlowym pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Jeden z użytkowników wystawił samochód Volkswagen Caravelle. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie podpis, który sugeruje, że właścicielem pojazdu był Lech Wałęsa.

Zobacz galerię

Nie ma potwierdzenia, że informacja jest prawdziwa. Natomiast w internecie można znaleźć fotografie, na których występuje były prezydent wraz z rodziną na tle pojazdu, o takich samych numerach rejestracyjnych. Zresztą sprzedający sam zamieścił link do zdjęć.

Wystawca tak opisuje samochód - Przedmiotem aukcji jest historyczne auto pierwszego Przewodniczącego NSZZ Solidarność, a późniejszego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Auto do generalnego remontu, nie przedstawia wartości użytkowej, jego wartością jest historia.

Cena pojazdu zaproponowana przez sprzedawcę to 100 tys. zł.

Zobacz też:
75 urodziny Lecha Wałęsy. Składanie życzeń w Operze Bałtyckiej


POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:
W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo