II liga koszykarzy. Prowadzona przez Wojciecha Bychawskiego drużyna AZS AGH pokonała Noteć Inowrocław i o awans do I ligi zagra z Doralem Nysa Kłodzko. Noteć i AZS AWF Katowice uzyskały bezpośredni awans.

AZS AGH Alstom Kraków – Noteć Inowrocław 80:67 (24:16, 19:21, 18:11, 19:19)
Punkty dla AZS AGH: Maj 18, Dudzik 14, Zych 12, Krawczyk 12, Urban 9, Podworski 7, Orlicki 4, Borówka 4.
Sędziowali: Jarosław Szwadowski i Rajmund Lewiński. Widzów: 150.

Sprawa była prosta, krakowianie musieli pokonać Noteć i zwycięstwo dawało im drugie miejsce. AZS AGH Alstom uzyskał tyle samo punktów co Księżak Łowicz, ale legitymuje się korzystniejszym wynikiem dwumeczu, dzięki czemu znalazł się wyżej w tabeli.

Noteć, najlepszy zespół II ligi, nie miała zamiaru ułatwiać gospodarzom zadania, wcześniej wygrała wszystkie mecze i nie chciała psuć sobie efektownego bilansu. Krakowianie pokazali, po raz kolejny, że są drużyną z charakterem. Od początku rzucili się na rywala, grali z ogromną determinacją, a w pierwszych 10 minutach Maciej Maj z Jakubem Krawczykiem zdobywali seryjnie punkty, dzięki czemu przewaga AZS AGH rosła. Wspierał ich rozgrywający Tomasz Zych, który zanotował w tym czasie aż pięć asyst.

Druga kwarta zaczęła się pomyślnie dla graczy z Inowrocławia. W 13 min AZS AGH prowadził tylko 27:23. Wówczas wiele dobrego zrobili dla drużyny rezerwowi. Punkty zdobyte po dobitce przez Bartłomieja Podworskiego oraz efektowny wsad Michała Borówki sprawiły, że miejscowi znów odzyskali kontrolę nad zawodami. W 15 min było 34:25.

W dalszej fazie meczu bardzo skuteczny był Maj, Zych dodał jeszcze 6 asyst i tyle samo zbiórek, kilka ważnych punktów zdobył Grzegorz Dudzik i w IV kwarcie krakowianie mogli skupić się na utrzymaniu bezpiecznej przewagi.

Wisła Kraków zakończyła sezon na 9. miejscu, co jest sukcesem najmłodszej ekipy w tych rozgrywkach.

W innych meczach: Politechnika Gdańska – Stalma AZS UMCS Lublin 75:79, AZS Toruń – Wisła Kraków 75:78, MCS Gimbaskets Przemyśl – Asseco II Gdynia 84:67, Księżak Łowicz – Trefl II Sopot 91:74.