Barczak wyprzedził Piątka. Pierwsza bramka roku 2018 padła w Tarnowie

Roman Kieroński
Kawalerowie i Żonaci z Tarnovii weszli w rok 2018 meczem w samo południe Nowego Roku Tomasz Schenk
Zgodnie z kilkudziesięcioletnią tradycją w samo południe Nowego Roku na stadionie Tarnovii rozegrano piłkarski mecz Kawalerowie kontra Żonaci. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (2:1). Pierwszą bramkę dla Kawalerów o godz.12.02 zdobył Tomasz Barczak.

Jak się okazało, o osiem minut wyprzedził Krzysztofa Piątka, strzelca gola w tradycyjnym noworocznym treningu Cracovii. W Tarnowie do remisu doprowadził Tomasz Prokop. Kawalerowie prowadzili po raz drugi po strzale Kamila Wilka. Wynik meczu rozgrywanego w czasie 2x30 minut ustalił Dariusz Szlachetko.

W drużynie Kawalerów występowali piłkarze grający aktualnie w czwartoligowym zespole Tarnovii, a w ekipie Żonatych byli zawodnicy - wychowankowie klubu, m.in. bracia Tomasz i Artur Prokopowie, Józef Ogorzelec, Wiesław Wilk, Marcin Gąsior, Jerzy Sadłoń oraz Kazimierz Kapustka, ojciec reprezentanta Polski Bartosza.

MAGAZYN SPORTOWY24 - Ekspert o losowaniu MŚ: Polska najsłabsza w grupie?