Barometr Bartusia: Co robimy pod Wawelem dla poprawy zdrowia...

Barometr Bartusia: Co robimy pod Wawelem dla poprawy zdrowia i jakości życia?

Zbigniew Bartuś

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Barometr Bartusia: Co robimy pod Wawelem dla poprawy zdrowia i jakości życia?
Barometr Bartusia: Co robimy pod Wawelem dla poprawy zdrowia i jakości życia – odpowiada Kazimierz Murzyn, szef Klastra Life Science Kraków
Barometr Bartusia: Co robimy pod Wawelem dla poprawy zdrowia i jakości życia?


„Co robisz dla zdrowia i jakości życia? Pokaż, jak można z Tobą współpracować! Przedstaw swój projekt, ideę, ofertę współpracy” – zachęca w najnowszym Barometrze Bartusia Kazimierz Murzyn, prezes fundacji krakowskiego Klastra Life Science. I zaprasza jak co roku na wielka burzę mózgów w tej dziedzinie, czyli Life Science Open Space. 11 października w ICE w Krakowie. Jeszcze można się zgłaszać z prezentacjami. Wystarczy wejść na stronę www.lsos.info i wypełnić prosty formularz.

LSOS to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń związanych z szeroko pojętym zdrowiem i podnoszeniem jakości życia. Stanowi znakomitą okazję na pozyskanie partnerów, pracowników i współpracowników oraz testerów innowacyjnych projektów z obszaru zdrowia i jakości życia. Gromadzi specjalistów, fanów oraz użytkowników technologii służących człowiekowi, m.in. ludzi nauki, biznesu, polityki i administracji nastawionych na działanie i konkretne rezultaty. Służy dyskusji, wymianie poglądów, a zarazem prezentacji gotowych, innowacyjnych pomysłów oraz ich zalążków, po to, by je wspólnie rozwijać lub inspirować innych do tworzenia swoich koncepcji.

Celem ósmej edycji jest zachęcanie i inspirowanie do działania oraz umożliwianie nawiązywania ciekawych i praktycznych kontaktów. Zaletą wydarzenia jest w pełni otwarta, przyjazna atmosfera, sprzyjająca efektywnej zespołowej pracy w pięciu obszarach: Open Innovation, Challenge, Demo, Kariera i StartUp.

Jak zwykle arcyciekawie zapowiadają się prezentacje i dyskusje dotyczące badań nad nowymi lekami oraz zdrową żywnością, aktywnego, zdrowego życia, innowacyjnych kosmetyków, a także nanotechnologii. Dowiemy się też, jak projektować i tworzyć zdrowe budynki oraz jak technologie cyfrowe mogą wspierać nasze zdrowie.

Więcej informacji o kategoriach prezentacji oraz sesjach tematycznych można znaleźć na internetowej stronie konferencji: lsos.info. Podczas konferencji wygłaszanych jest 70 najlepszych referatów, o największym potencjale współpracy.

KONIECZNIE SPRAWDŹ:


Komentarze (2)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
innowacyjny projekt

xyz (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Pomiar ilości spalin i ich składu na wysokości 10-5 tys m nad Krakowem w dzień smugowy.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Likwidacja

gosc (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Likwidujemy Szpital Uniwersytecki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo