Beniaminek na piątkę

Prądniczanka: Pietrzyk 6 - Bylica 6, Dutkowski 6, Gugała 6 - Ptak 6 (63 Bogdan) - Bierówka 6, Kowacz 7 (60 Broda), Kręcisz 6 (56 Hajdo), Micek 7 - Marcinkowski 6 (66 Pławiak), Bębenek 8.

Prądniczanka - Raba Dobczyce 5-0 (4-0)

1-0 Kowacz 7, 2-0 Kręcisz 12, 3-0 Bierówka 16, 4-0 Bębenek 43, 5-0 Bębenek 65. Sędziował Piotr Turcza. Żółte kartki: Bylica, Hajdo - Zabdyr. Widzów 100.
 Raba: Soboń 4 - Ślęczka 2, Wyroba 3, Zabdyr 2 - Krawczyk 3, Łyszczarz 2, Ostafin 4, Widła 3, Jurkiewicz 5 - Brytan 2, Kawalec 2.
 Osłabiona kadrowo Raba nie sprostała coraz lepiej grającemu beniaminkowi z Prądnika. W 7 min Kowacz otrzymał podanie na 7 metr i plasowanym uderzeniem pokonał Sobonia. 5 minut później Marcinkowski popisał się dokładnym podaniem do Kręcisza i ten silnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył rezultat. Trzecia bramka padła w podobnych okolicznościach, piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego spadła wprost na głowę nie pilnowanego Bierówki i ten spokojnie ulokował futbolówkę w siatce. Tuż przed przerwą Micek obsłużył Bębenka, który zdobył czwartego gola.
 Po przerwie, mając zapewnione zwycięstwo, piłkarze Prądniczanki grali spokojniej, a trener Leszek Janiczak dał pograć rezerwowym. W 65 min Bębenek ustalił wynik, otrzymawszy piłkę w polu karnym, strzałem w długi róg pokonał Sobonia. W 75 min groźnej kontuzji doznał Dutkowski, a ponieważ gospodarze wykorzystali limit zmian kończyli mecz w dziesiątkę.