Bez niespodzianki

JEC
1-0 Gryc 7, 2-0 Koszowski 32, 3-0 Jóźwik 39, 4-0 Jóźwik 52, 4-1 Zasadny 59, 4-2 Zasadny 60, 5-2 Mleko 60.

Naprzód Janów - KTH 5-2 (1-0, 2-0, 2-2)

Sędziował Meszyński. Kary: 14-6. Widzów; 600.
Naprzód: Zając; Bednarek, Karafiat, Mleko, Koszowski, Mirocha; Kotlorz, Działo, Szoke, Pohl, Haluch; Szymański, Drimal, Jóźwik, Gryc, Fonfara; Gąska, Kulik, Elżbieciak, Ł. Zimka, Węgrzyn.
KTH: A. Ziaja; Ćop, Bogdań, M. Dubel, Caban, Horowski; D. Kruczek, Chabior, Zasadny, koszarek, Valentik; Zieliński, Tyczyński, Zabawa, Piksa, D. Dubel; Waśko, Brocławik.
I tercja była wyrównana, choć już w 7 min gospodarze objęli prowadzenie. KTH atakowało, ale nieskutecznie. Po przerwie nadzieje na korzystny rezultat rozwiali janowianie. Kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry Koszowski zdobył drugiego gola. Kryniczanie rzucili się do odrabiania strat. Zająca starali się pokonać Ćop, Valentik, Zabawa i Brocławik, ale bramkarz Naprzodu był lepszy. Kolejne bramki rozwiały nadzieje kryniczan.
Najwięcej emocji dostarczyła końcówka III tercji. Przy stanie 0-4 w ostatnich dwóch minutach Zasadny zdobył dwie bramki i zrobiło się 2-4. KTH zwietrzyło szansę i wycofało bramkarza. Jednak w zamieszaniu podbramkowym Janowa krążek wyłuskał Mleko i strzelił do pustej bramki kryniczan.
- Zagraliśmy słabo i____mało skutecznie - stwierdził trener KTH Petr Kremen. - Bramki padały po naszych błędach w obronie. Szkoda tego meczu, bo przy lepszej dyspozycji był do wygrania. (JEC)