Bez rezerw brakowało sił w końcówkach

(ALG)
Kadetki Pogoni Proszowice
Kadetki Pogoni Proszowice Aleksander Gąciarz
Sport. Siatkarskie kadetki Pogoni Proszowice zajęły trzecie miejsce w turnieju finałowym mistrzostw Małopolski w Starym Sączu i zagrają w ćwierćfinale mistrzostw Polski.

W zawodach finałowych Pogoń pokonała Dalin Myślenice 3-1 oraz uległa po 2-3 MKS MOS Wieliczka i Popradowi Stary Sącz. - Z Popradem prowadziliśmy już 2-0, z Wieliczką 2-1. Niestety nie miałem zawodniczek rezerwowych i brakowało nam w końcówkach sił - ocenił trener Dariusz Pomykalski.

Pogoń była dodatkowo osłabiona brakiem kontuzjowanej Anny Płatek. Może zawodniczka zdąży wyzdrowieć na turniej 1/4 MP, który zaplanowano na ostatni weekend marca.

Pogoń: Julia Skowron, Klaudia Noga, Patrycja Leśniak, Aleksandra Kośmider, Olga Pasternak, Natalia Świętek, Elwira Zimny (libero).