Bez sukcesu

Niestety, zespół juniorów starszych KTH KM MOSiR Krynica nie wygrał żadnego meczu w półfinałach Mistrzostw Polski w Gdańsku. Kryniczanie ulegli w pierwszym spotkaniu GKS Katowice, później gospodarzom turnieju, a na zakończenie zespołowi Podhale Nowy Targ. Do finałów awansował GKS Stoczniowiec Gdańsk oraz "górale".

4. KTH KM 3 0 6-18
   - Wszystkie mecze byłe wyrównane do połowy drugiej tercji - mówi trener Marek Bialik. - Jednak później z drużyny uchodziło powietrze. Zawodnicy popełniali proste błędy, a ich konsekwencją były tracone bramki. W meczu z Podhalem prowadziliśmy 4-3, a lodowiska zjechaliśmy pokonani. Jednak najbardziej żal mi spotkania z GKS Katowice. W tym meczu nic nam nie wychodziło. Jak nie poprzeczki, to słupki. Tymczasem rywale przeprowadzali kontry i padały bramki. Mimo, że była to najtrudniejsza grupa, można było awansować. Niestety, drużyna grała bardzo nierówno. Ambicji i chęci nie brakowało, natomiast wielu zawodników wykazywało objawy zmęczenie. Po prostu głowa chciała, a nogi nie niosły. Tak czasami bywa. Chciałbym podziękować zawodnikom i wszystkim, którzy pomogli nam pojechać na półfinały.
   KTH: M. Ziaja; Chlebda, Wąsko, Horowski, Hamernik, Abram; D. Kruczek, Ciarach, Żołnierczyk, M. Dubel, Zasadny; Zieliński, Tomasiak, D. Dubel, K. Zwierz, Majchrzak, Pajor, Zabawa.
   W Tychach odbył się drugi półfinał, gdzie doszło do sporej sensacji. Gospodarze turnieju odpadli, a do finałów awansowała Unia Oświęcim i najsłabsza drużyna w lidze, UKS ZSME Sosnowiec.