Bez Wandy

(ART)
Żużel. Żaden z czterech zawodników Speedway Wandy Instal Kraków nie awansował do półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski.

W turnieju ćwierćfinałowym w Krośnie odpadli: Paweł Miesiąc (10. miejsce, 7 pkt), Maciej Kuciapa (11., 6 pkt) i Rafał Trojanowski (14., 4 pkt). Ten pierwszy był najbliżej czołowej ósemki, która uzyskała awans. Brakło mu 2 pkt, przegrał też z Bartoszem Smektałą (Fogo Unia Leszno) bieg dodatkowy – o status rezerwowego w półfinale w Krakowie. Zawody wygrał Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz, 14).

W turnieju w Pile Daniel Pytel był 12. (6 pkt), zwyciężył Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno, 14). Ponadto w Rawiczu wygrał Grzegorz Zengota (Fogo Unia, 13), a w Gdańsku – Krzysztof Buczkowski (GKM, 13).