Bez wygranego seta

STM
SIATKÓWKA. Powoli dobiega końca pierwsza runda spotkań o mistrzostwo czwartej ligi kobiet i mężczyzn. Kobiety

Wszystkie trzy nasze drużyny grały w tym tygodniu we własnej hali. Niestety, nie pomogło im to w zdobyciu punktów. Tarnovia Tarnów przegrała z Sandecją II Nowy Sącz, UKS Jedynka II Tarnów uległ Płomieniowi Limanowa, natomiast Ryglice uznać musiały wyższość krakowskiej Dwójki. Wszystkie te mecze nasze zespoły przegrały w trzech setach.

WYNIKI: Ryglice - Dwójka Kraków 0-3, Tarnovia Tarnów - Sandecja II Nowy Sącz 0-3, UKS Jedynka II Tarnów - Płomień Limanowa 0-3, UKS Dwójka Krynica - MOSiR Bukowno 3-0, Bronowianka Kraków - Grunwald Chełmek 3-0, Salos Kraków - UKS Sokół Zator 3-2. Spotkanie: Pogoń II Proszowice - UKS Wola Batorska zostało przełożone.

Mężczyźni

Podobnie jak w przypadku pań, także i naszym czwartoligowcom nie udało się w czasie ostatniego weekendu wygrać ani jednego seta. Dotychczasowy lider, Sokół Tuchów w meczu "na szczycie" nie sprostał we własnej hali MKS Biskupice. Grom Gromnik przed własną publicznością przegrał z GKPS Gorlice, niepowodzeniem zakończyły się również wyjazdy Wolanii Wola Dębińska do Libiąża i UKS Zelina Jurków do Piekar.

WYNIKI: Sokół Tuchów - MKS Biskupice 0-3, Grom Gromnik - GKPS Gorlice 0-3, Janina Libiąż - Wolania Wola Dębińska 3-0, UKS Siemaszka Piekary - UKS Zelina Jurków 3-0, Dalin Myślenice - Czarni Koziniec 3-0. Pauzował: Orzeł Ciężkowice. W zaległym meczu: Wolania Wola Dębińska - Grom Gromnik 0-3.

1. GKPS 7 18 19-4

2. Biskupice 7 18 18-4

3. Janina 7 16 18-8

4. Sokół 8 16 18-10

5. Siemaszka 7 12 16-12

6. Orzeł 7 12 14-13

7. Grom 7 10 13-13

8. Dalin 7 9 12-15