BKS ponownie liderem

STM
W niedzielę w hali bocheńskiego Liceum Ogólnokształcącego rozegrano kolejne spotkanie w ramach trzeciej ligi piłki ręcznej mężczyzn. Rywalem prowadzonego przez Ryszarda Tabora miejscowego BKS była w nim "siódemka" MKS UKS Kosynier Rzeszów.

III liga piłki ręcznej mężczyzn

Pojedynek ten rozpoczął się dość niespodziewanie od dwubramkowego prowadzenia gości. Bochnianie pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 6 min (1-2), a dwie minuty później przegrywali jeszcze 2-4. W 10 min gospodarze doprowadzili jednak do remisu 4-4, a po kolejnych trzech minutach objęli po raz pierwszy prowadzenie (5-4). Odtąd uwidoczniła się już ich przewaga i na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy BKS prowadził 12-6. W ostatnich minutach gospodarze stracili co prawda dwie bramki i tak jednak pierwsza połowa zakończyła się ich zwycięstwem 12-8. Po zmianie stron prowadzenie miejscowych błyskawicznie wzrosło do 7 trafień (15-8 w 35 min) i od tej pory zespół z Bochni utrzymywał już bezpieczną kilkubramkową przewagę (jedynie w 45 min rzeszowianie doprowadzili do wyniku 20-16). W 56 min na tablicy widniał rezultat 26-21 dla BKS, ostatni fragment meczu należał jednak do miejscowych, którzy ostatecznie wygrali ten pojedynek 28-21.
BKS: Krzysztof Krawczyk - Maciej Jacak 8, Sławomir Ćwik 7, Paweł Prysak 4, Paweł Woźniczka 4, Dawid Kita 2, Filip Pach 2, Maciej Panek 1, Tomasz Jacak, Marcin Lenartowicz, Michał Stańdo. Najwięcej bramek dla Kosyniera: Jacek Bielak 6. (STM)