Błędy młodzieży

pan
1-0 Kossak 15, 1-1 A. Brussman 24, 1-2 Stefańczyk 37, 1-3 Frankowski 65, 1-4 Frankowski 78. Widzów 130.

Wawel II - Clepardia 1-4 (1-2)

Wawel II: Chrobak - Kossak, Bętkowski, Stokłosa (65 Ziobro), Kurkiewicz - Żurek, Knap (46 Hamowski), Szymanowski, Szczepański - Kozik (72 Dobosz), Rusin.
Clepardia: Augustyn - Bochenek (50 Szczepaniak), A, Brussman, D. Brussman, Jędrys - Hazior (63 Kaczor), Gurbiel, Mazur, Kowarski - Frankowski, Stefańczyk (63 Krupa).
Mecz, który odbył się na boisku Tonianki, rozpoczął się pomyślnie dla gospodarzy, którzy w 15 min po strzale Kossaka objęli prowadzenie. Później młodzi piłkarze Wawelu zaczęli ustępować piątoligowcom, którzy przejęli inicjatywę i zaczęli stwarzać pod bramką rywala coraz więcej sytuacji. W 24 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kowarskiego A. Brussman głową doprowadził do remisu. Tuż przed przerwą samotny rajd przeprowadził debiutujący w pierwszym zespole Stefańczyk i precyzyjnym lobem umieścił piłkę w siatce. Po przerwie młodzi piłkarze Wawelu dążyli do wyrównania, a goście wykorzystali bez litości dwa błędy piłkarzy Wawelu, które wykorzystał Frankowski dwukrotnie zmuszając do kapitulacji Chrobaka.