Bochnianie o klasę lepsi

(KIER)
II liga piłkarzy ręcznych. Kolejne wysokie zwycięstwo zapisali na swoim koncie szczypiorniści z Bochni.

MOSiR Bochnia – Vive Targi II Kielce 31:21 (15:12)
Bramki: Król 10, Zubik 7, Najuch 6, Janas 4, Pach 2, Spieszny 2 – Nowak 8, Fąfara 4, Bekier 2, Ciołak 2, Łukaszewicz 2, Grabowski 1, Bis 1, Szafarczyk 1.

Po efektownym początku, dwóch bramkach Pacha i Zubika oraz trafieniu Króla gospodarze w siódmej minucie prowadzili już 5:0. Uśpieni takim obrotem sprawy w kolejnych minutach zagrali zdecydowanie słabiej i na efekty nie trzeba było długo czekać. „Rezerwiści” z Kielc nieoczekiwanie w 19 minucie doprowadzili do remisu 8:8.

Reprymenda trenera Ryszarda Tabora błyskawicznie przyniosła efekt. Jego podopieczni zdobyli sześć bramek, nie stracili żadnej i w 25 minucie prowadzili 14:8.W 33 minucie po bramce Nowaka goście przegrywali już tylko 14:16. Dwa gole zdobył Najuch, jedną bramkę Spieszny i miejscowi powiększyli przewagę do pięciu trafień. Goście już się nie podnieśli i miejscowi powiększali przewagę.