Bruk-Bet Termalica - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja live? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Z myślą o barażach

1 1 połowa

Olimpia Grudziądz

3

1 1 połowa

• Koniec meczu! Bruk-Bet Termalica ostatecznie podzieliła się punktami z Olimpią po niezwykle emocjonującym spotkaniu. Dziękujemy za uwagę.

• Ależ trenerskim nosem popisał się trener Olimpii Jacek Trzeciak, który dosłownie chwilę wcześniej wprowadził Janiaka.

• GOOOOOL!!! NIESAMOWITE, JEST ZNOWU WYRÓWNANIE!! JANIAK!!

• Kacper Janiak za Criciumę.

• Żółty kartonik dla Loski.

• A Michal Bezpalec zastępuje Purece.

• Piotr Janczukowicz wchodzi za Sebastiana Kamińskiego.

• Mądrze przy piłce utrzymuje się wprowadzony Jelić.

• Dawid Kalisz za Misaka.

• Kompletnie odpuszczony w polu karnym Wlazło spokojnie nabiegł na piłkę i mocno uderzył z główki!

• GOOOOL!! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ SŁONIKÓW!! WLAZŁO NA 3:2!!

• GOOOOOL!!! JOAO CRICIUMA POD POPRZECZKĘ!! 2:2!!

• Rzut karny dla Olimpii! Była ręka w polu karnym!

• Stroną dominucjącą wyraźnie piłkarze Termaliki, którzy szukają kolejnej bramki.

• Skiksował w polu karnym Patrik Misak, piłka trafiła jednak prosto do Putiwcewa, który nie trafił jednak w światło bramki. Było groźnie.

• Naciskają gospodarze. Dobre dośrodkowanie w pole karne zostaje wybite na róg przez obrońców Olimpii.

• Mohamed Medfai pojawia się za Macieja Konę.

• Rumun bardzo ładnie przymierzył z okolic 16. metra i nie dał szans Sapeli.

• GOOOOOOL!!! 2:1 DLA TERMALIKI!! STRZELCEM FLORIN PURECE!!

• Uderzenie trafiło w mur, a następnie wypiąstkował je bramkarz.

• Będzie rzut wolny dla Bruk-Betu tuż przed linią pola karnego.

• Będzie zmiana. Za Gutkovskisa wchodzi Matej Jelić.

• Pewnie i odważnie wyszedł do dośrodkowania Tomasz Loska. Nie popełnił błędu.

• Pograli dłużej gospodarze. Na bramkę popędził Vladislavs Gutkovskis, ale w ostatniej chwili wybił mu piłkę obrońca.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy! Bruk-Bet remisuje z Olimpią 1:1!

• Główkował po rzucie rożnym niepilnowany Vladislavs Gutkovskis. Łotysz posłał jednak piłkę wysoko nad poprzeczką.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony w polu karnym nożycami uderzał Joao Criciuma. Próba gracza gości nie była udana.

• Patrik Misak zszedł ze skrzydła i oddał silny strzał. Łukasz Sapela był na posterunku.

• Vladislavs Gutkovskis zamykał akcję "Słoni" przeprowadzoną prawą stroną, ale na wślizgu nie zdołał przeciąć piłki.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Artem Putiwcew, Ukrainiec precyzyjnie uderzył głową i Łukasz Sapela musiał wyciągać piłkę z siatki.

• GOOOOOOOOOL! 1:1! ARTEM PUTIWCEW!

• Sebastian Kamiński centrował w pole karne Bruk-Betu. Piłkę pewnie chwycił jednak Tomasz Loska.

• Gospodarze ruszyli do ataku, ale nie są w stanie poważnie zagrozić bramce Olimpii ani ze stałych fragmentów, ani z gry.

• Błyskawiczny kontratak Olimpii po rzucie rożnym. Joao Criciuma idealnie w tempo odegrał do Rickiego van Haarena, a ten w sytuacji sam na sam uderzył pod poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA OLIMPII! RICKY VAN HAAREN!

• Po dośrodkowaniu głową strzelał Vladislavs Gutkovskis, ale obok bramki Olimpii.

• Ofensywna akcja gospodarzy. Piotr Wlazło zagrywał jednak zbyt mocno i piłka wyszła poza boisko.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa. Jego asystentami będą Marcin Ciepły i Katarzyna Wójs.

• Rezerwowi Olimpia Grudziądz: Lemanowicz, Szczepaniak, Szeibe, Janczukowicz, Medfai, Janiak.

• Rezerwowi Bruk-Bet: Budziłek, Kalisz, Jelić, Miković, Bezpalec, Bryła, Shamsin, Wasielewski, Szarek.

• Bruk-Bet Termalica i Olimpia znajdują się w strefie środkowej Fortuna 1 Ligi. Drużyna z Niecieczy zgromadziła 32 punkty. Biało-zieloni mają dwa oczka więcej. W przypadku wygranej Bruk-Betu, drużyna z Niecieczy wyprzedzi w tabeli Olimpię i zbliży się do miejsca dającego możliwość gry w barażach.

• 25. kolejka Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w Niecieczy, gdzie Bruk-Bet Termalica skonfrontuje się z Olimpią Grudziądz. Witamy w relacji LIVE!

krk

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Bruk-Bet Termalica - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja live?

Bruk-Bet Termalica - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja live? ©Grzegorz Golec

Bruk-Bet Termalica - Olimpia Grudziądz ONLINE. 25. kolejka Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w Niecieczy, gdzie Bruk-Bet Termalica skonfrontuje się z Olimpią Grudziądz. Początek spotkania w piątek, 12 czerwca o godz. 15.10. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Bruk-Bet Termalica - Olimpia Grudziądz ONLINE

Drużyna Mariusza Lewandowskiego po wznowieniu rozgrywek radzi sobie ze zmiennym szczęściem. W pierwszym meczu wygrała z Wigrami Suwałki 2:1, by w kolejnym uznać wyższość Podbeskidzia Bielsko-Biała 0:1.

Olimpia zimą straciła dwóch kluczowych zawodników. Z klubu odeszli najlepszy strzelec Omran Haydary (do Lechii Gdańsk) oraz pomocnik Omar Monterde (do GKS-u Tychy). Ma to odzwierciedlenie w wynikach. Wiosną przed wstrzymaniem rozgrywek drużyna z Grudziądza została rozgromiona u siebie 0:5 przez Stal. Tydzień później zrehabilitowała się w starciu z Wigrami Suwałki 2:1. W czerwcu biało-zieloni mierzyli się wyłącznie z ligową czołówką. Oba spotkania przegrali. Najpierw 1:2 u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a następnie 0:2 na wyjeździe z Wartą Poznań.

Zespoły Bruk-Betu Termaliki i Olimpii Grudziądz rywalizowały do tej pory dziewięć razy. "Słoniki" wygrały trzy mecze, raz przegrały a w pozostałych czterech padł remis.

Bruk-Bet Termalica - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkania Bruk-Bet Termalica - Olimpia nie pokaże telewizja. Stream online w internecie dostępny na Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy od godziny 15:10!