MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Burmistrz po ślubowaniu

SYP
Ślubowanie nowego – starego burmistrza Dariusza Rzepki było najważniejszym momentem drugiej sesji szóstej już kadencji Rady Miejskiej Olkusza.

OLKUSZ

Przed ślubowaniem przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej Tomasz Ciuraszkiewicz wręczył Dariuszowi Rzepce zaświadczenie o wyborze i pogratulował reelekcji. - Raz jeszcze dziękuję za okazane zaufanie, za docenienie mojej dotychczasowej pracy i powierzenie kontynuacji rozpoczętych zadań. Ponowny wybór traktuję przede wszystkim, jako zobowiązanie. Chciałbym zadeklarować, że uczynię wszystko, co możliwe, abyśmy za cztery lata mogli powiedzieć, że kolejna już, szósta kadencja naszego samorządu była udana – powiedział burmistrz Dariusz Rzepka po ślubowaniu.

Dziękując radnym poprzedniej kadencji, kierownictwu i pracownikom urzędu oraz jednostek organizacyjnych gminy za dotychczasową współpracę podkreślał, że kontynuacja tej dobrej współpracy jest niezbędna do realizacji kolejnych, ważnych dla społeczności lokalnej przedsięwzięć. Wyrazy wdzięczności za udzielane nieustannie wsparcie i wyrozumiałość skierował również do obecnych na sali najbliższych, żony Anny i dwóch synów.

Gratulacje burmistrzowi Rzepce składali między innymi; poseł Andrzej Ryszka, marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, radna Sejmiku Województwa Małopolskiego Lidia Gądek, starosta Powiatu Olkuskiego Jerzy Kwaśniewski oraz burmistrz Bukowna Mirosław Gajdziszewski. - Wspólnie z panią Lidią Gądek, chcemy pogratulować wyboru Panu Dariuszowi Rzepce. Przez ostatnie cztery lata miałem przyjemność z nim współpracować i była to bardzo owocna współpraca. Życzę, aby ten najbliższy okres był czasem zrealizowania bardzo ważnych inwestycji.

Od tego, co przygotujemy w najbliższych dwóch, trzech latach będzie zależało jak Małopolska, Gmina Olkusz i Powiat Olkuski będą się rozwijały w dłuższej perspektywie. Życzę Państwu, aby nie zabrakło Wam wizji rozwoju tej gminy. W imieniu samorządu regionalnego deklaruję, że jesteśmy otwarci na współpracę. – mówił marszałek Marek Sowa.

(SYP)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski