Byłbym gotów na nią zagłosować, oczywiście w tajemnicy przed...

Byłbym gotów na nią zagłosować, oczywiście w tajemnicy przed żoną

Włodzimierz Jurasz

Dziennik Polski 24

Byłbym gotów na nią zagłosować, oczywiście w tajemnicy przed żoną
Kilka dni temu Polskę obiegła wiadomość o powstaniu Partii Chłopskiej, założonej przez dawnych działaczy Samoobrony, Danutę Hojarską i Krzysztofa Filipka.
Byłbym gotów na nią zagłosować, oczywiście w tajemnicy przed żoną
Trzeba przyznać, że powracający na scenę politycy zabrali się do sprawy umiejętnie; teraz media (głównie elektroniczne) ekscytują się spekulacjami, czy do nowej formacji przystąpi też (wahająca się) najsłynniejsza chyba posłanka Samoobrony, Renata Beger - z racji tego, że lubi te sprawy „jak koń owies”, a w oczach (jak sama przyznawała) ma to, co ma - stanowiąca sporą wartość marketingową. Bo choć PCh chodzi głównie o „zagwarantowanie opłacalnych cen, kontraktacji, ubezpieczeń, kontrolę importu”, partia nie chce skupiać się jedynie na problemach rolnictwa.


Nie wiem, czy to tylko niedopatrzenie, czy błąd, ale patrząc właśnie od strony marketingowej na liście założycieli PCh zabrakło mi innej dawnej działaczki Samoobrony, Sandry Lewandowskiej (jak wykazała ankieta przeprowadzona wśród kolegów, znawców sceny politycznej, doskonale jeszcze pamiętanej - ach, te duże niebieskie oczy, itp., itd.).

Kurczę, sam byłbym gotów na nią zagłosować, oczywiście w tajemnicy przed żoną.

ZOBACZ KONIECZNIE:Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo