Centralna Liga Juniorów. Pierwszy punkt zawodników Cracovii w rozgrywkach

Jacek Żukowski
Juniorzy Cracovii U-19 zremisowali z Pogonią Szczecin U-19
Juniorzy Cracovii U-19 zremisowali z Pogonią Szczecin U-19 cracovia.pl
Juniorzy starsi Cracovii zdobyli pierwszy punkt w rozgrywkach, remisując w Szczecinie z Pogonią 1:1.

Gola na wagę remisu zdobył 5 min po przerwie Jakub Pestka. Zmiennik jest bratem Kamila Pestki, kapitana pierwszej drużyny „Pasów”, który jest kontuzjowany. Bramka padła po rzucie rożnym, w zamieszaniu podbramkowym najlepiej na 5 m przed bramką znalazł się właśnie Pestka.

Jego brat - Kamil - przeszedł operacje kolana w Szczecinie, ale nie był na tym spotkaniu, bo nie opuścił jeszcze kliniki.

wracając do meczu, to w pierwszej połowie dominowali gospodarze i potwierdzili to golem Gracjana Hyla. Po przerwie „Pasom” grało się już lepiej i doprowadziły do remisu.

Zespół trenera Wojciecha Stawowego opuścił ostatnie miejsce w tabeli.

Pogoń Szczecin – Cracovia 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Hyl 25, 1:1 Pestka 50.
Pogoń:Holewiński – Fornalik, Rychlik, Urbaniak, Hyl – Mierzwa, Wołoszyn, Jakubczyk (69 Chojecki), Kaczorek, Przyborek (69 Kroczek) – Szczerba (73 Smuniewski).
Cracovia: Kramarz - Hyla, Kociołek, Konieczny, Łunkiewicz (46 Pestka) - Tkaczuk, Kolec (46 Donda), Łuczyk (46 Bałaszek), Kucharczyk (25 Wierzbicki), Kęska – Koper.