Centralna Liga Juniorów U-18: zwycięstwo Wisły Kraków w Lublinie z Motorem

Jerzy Filipiuk
Trener młodych wiślaków Paweł Regulski
Trener młodych wiślaków Paweł Regulski Andrzej Banaś
Piłka nożna. W meczu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Wisła Kraków wygrała w Lublinie z Motorem 1:0.

Krakowianie odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie i zajmują piąte miejsce w tabeli (Motor jest przedostatni).

W pierwszej połowie spotkania goście mieli przewagę, kontrolowali grę, stworzyli sobie kilka sytuacji, z których wykorzystali jedną: po rzucie rożnym Plewki z 5 metrów celnie główkował Laskoś. Lublinianie odpowiedzieli tylko dwoma groźnymi akcjami.

Po przerwie gra się wyrównała. Obie drużyny miały okazje do zmiany wyniku, jednak brakowało im skuteczności w wykańczaniu ofensywnych akcji.

Motor Lublin - Wisła Kraków 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Laskoś 30.

Wisła: Broda - Gałka, Laskoś, Szot, Korczyk - Wyjadłowski (66 Moskiewicz), Malik (77 Pandyra), Plewka, Śliwa, Chmiel (90 Zawada) - Gruszkowski (60 Wydra).

Adam Nawałka: Kadra szersza niż podczas Euro, ale podstawowi zawodnicy w słabszej formie