Charsznica. Udane występy młodych tenisistek stołowych w mistrzostwach województwa

Aleksander Gąciarz
Patrycja Kałuża z trenerką Joanna Piątek
Patrycja Kałuża z trenerką Joanna Piątek archiwum GOK w Charsznicy
Zawodniczki sekcji tenisa stołowego GOK w Charsznicy startowały w mistrzostwach Małopolski w kategoriach żaków i skrzatów.

FLESZ - Świat tonie w długach

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Żaków zostały rozegrane w hali Bronowianki w Krakowie. Ola Karolczuk z GOK Charsznica została sklasyfikowana na miejscach 9-12, a jej klubowa koleżanka Urszula Jambur na miejscach 13-16. W grze podwójnej Ola w parze z Zuzanną Mardosz (UKS Rokicie Szczytniki) zajęły miejsce 5-8. Urszula Jambur, grając w parze z Eweliną Gajec (UKS Rokicie Szczytniki), znalazły się na miejscu 9-16.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skrzatów zostały rozegrane w Gdowie. Charsznicką sekcję tenisa stołowego reprezentowała Patrycja Kałuża, która zajęła 7. miejsce. W grze podwójnej Patrycja grając w parze z Dorotą Woźniak (UKS Rokicie Szczytniki) grze zajęła miejsce 5-8.

- Bez względu na uzyskane wyniki, wracamy z każdego turnieju z podniesionymi głowami, bogatsi o nowe doświadczenia. Przed nami sporo pracy, bowiem kolejne zawody odbędą się już w październiku – mówi trenerka tenisistek Joanna Piątek.