Chrzanowianka Ada Szulc robi zawrotną karierę

Chrzanowianka Ada Szulc robi zawrotną karierę

Zdjęcie autora materiału

Dziennik Polski 24

MUZYKA. 23-latka z Chrzanowa nagrała płytę z producentem muzyki klubowej DJ Adamusem. W sylwestra wystąpi na krakowskim Rynku.
Jest piękna, utalentowana, skromna i przebojowa. Tak o Adzie Szulc mówią nie tylko jej przyjaciele, ale i artyści, którzy mieli okazję z nią pracować, m.in. DJ Adamus, który właśnie nagrał z nią płytę "1000 miejsc", utrzymaną w klimatach chilloutowych.

Po sukcesie 23-letniej wokalistki i zajęciu drugiego miejsca w finale X Factor jej życie nabrało rozpędu. Ada nagrała już m.in. muzykę do filmu "Big love". To tam wypatrzył ją autor oprawy muzycznej do licznych programów telewizyjnych DJ Adamus.

Płytę z udziałem Ady promuje kawałek "Dokąd uciekam". Jej współpracę z artystą opisywała ostatnio islandzka gazeta "Frettabladid". Skan wywiadu dostępny jest na stronie Ady Szulc na Facebooku.

W międzyczasie Ada wzięła udział w "serduchowej" sesji do kalendarza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem z Juliett Kuczyńską, Basią Kurdej-Szatan, Mrozem, Adą Fijał, Alanem Anderszem i innymi artystami.

Fani Ady Szulc będą mogli posłuchać jej głosu, przychodząc na krakowski Rynek w sylwestrową noc. Ada wystąpi na jednej scenie m.in. z Perfectem, Piaskiem, Feelem, Natalią Kukulską, Agnieszką Chylińską i mnóstwem innych artystów. - Później pędzę do Ogrodzieńca do hotelu Poziom 511, gdzie też zaśpiewam. Zapraszam więc albo tu, albo tu, albo przed telewizory! Ściskam! - napisała na swoim Facebooku. Na bieżąco utrzymuje kontakt z fanami. Niedawno zorganizowała na stronie konkurs. Pierwsza osoba, która polubiła jej fanpage, wygrała najnowszą płytę z DJ Adamusem, zestaw kosmetyków i czekoladowego Mikołaja. Prezenty rozdaje regularnie.

Chrzanowianie są dumni z młodej artystki i życzą jej światowej kariery. - Jest naprawdę utalentowana i zasługuje na sukces - zachwala swą idolkę Monika Żuk z Chrzanowa. Nastolatka przyznaje, że często koresponduje z Adą za pośrednictwem internetu. - Też trochę śpiewam. Chciałam, by Ada podpowiedziała, co zrobić, by osiągnąć sukces - zdradza licealistka z Chrzanowa. Jest szczęśliwa, bo Ada odpisuje na każdy jej post.

- To bardzo otwarta i zarazem skromna osoba. Woda sodowa nie uderzyła jej do głowy - zaznacza nastolatka. Zanim Ada wzięła udział w telewizyjnym show, była znana w Chrzanowie jako wokalistka zespołu Chillitoy.

Magdalena Balicka

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

Kraków czy Warszawa? Odróżnisz je bez problemu? [QUIZ]

Kraków czy Warszawa? Odróżnisz je bez problemu? [QUIZ]

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 | Kto zasługuje na ten tytuł?

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 | Kto zasługuje na ten tytuł?

Ogłoszenia matrymonialne z dawnych lat

Ogłoszenia matrymonialne z dawnych lat

Magda Gessler odpadnie przy pierwszym pytaniu. A Ty? Sprawdź, czy jesz po krakowsku [QUIZ]

Magda Gessler odpadnie przy pierwszym pytaniu. A Ty? Sprawdź, czy jesz po krakowsku [QUIZ]