Clepardia Kraków - Orzeł Piaski Wielkie. Dwa gole w starciu zagrożonych [ZDJĘCIA]

boch, aż
Clepardia Kraków - Orzeł Piaski Wielkie
Clepardia Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Aneta Zurek / Polska Press
Clepardia Kraków przegrała 0:2 z Orłem Piaski Wielkie w meczu 29. kolejki grupy zachodniej małopolskiej IV ligi. Obie ekipy nie są jeszcze pewne utrzymania. Mają po 37 punktów, Orzeł zajmuje 10., a Clepardia 11. miejsce w tabeli.

Po strzale Śliskiego w 5 min piłka odbiła się od poprzeczki, i Orzeł przeważał już przez całą I połowę. Na prowadzenie wyszedł po wolnym: wykonał go Wajda, a celnie główkował Kozieł. Tuż przed przerwą Wiśniewski nie wykorzystał szansy na wyrównanie, przegrywając pojedynek z Palczewskim. Późniejsze starania gospodarzy o gola uciął po kontrze Banaszek trafieniem na 0:2.

Clepardia Kraków – Orzeł Piaski Wielkie 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Kozieł 19, 0:2 Banaszek 75.
Clepardia: Murzański – Bąk, Chlebowski, Olkuski, Gumula (76 Martuszewski) – Wiśniewski, Czerlunczakiewicz (65 Ujda), Próchno, Tracz (65 Kostuj), Sadowski – Błasiak (57 Sajdak).
Orzeł: Palczewski – Skóbel, Uwakwe, Jurek, Kret – Banaszek (85 Zabzdyr), Kądziołka, Śliski (82 R. Serafin), Wajda, Sosnowski – Kozieł (84 Putek).
Sędziował: Jonasz Kita (Libiąż). Widzów: 60.