reklama

Co, gdzie, kiedy?

STMZaktualizowano 
Boks

   Strefowe Mistrzostwa Polski młodzieżowców, juniorów i kadetów (ćwierćfinały - pt. 17; półfinały - s. 11 i 17; finały - n. 10 - hala widowiskowo-sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie).
Koszykówka
   Małopolska liga juniorów: Unia Tarnów - Glimar Gorlice (s. 11 - hala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).
   Małopolska liga kadetów: Unia Al-Glas Tarnów - Cracovia (n. 11 - hala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).
Piłka nożna
   Halowa liga juniorów starszych: Unia Tarnów - Błękitni Tarnów (n. 14.30), Tarnovia - Polan Żabno (n. 14.51), Strażak Mokrzyska - Błękitni (n. 15.12), Polan - Unia (n. 15.33), Zgłobice - Tarnovia (n. 15.54), Unia - Strażak (n. 16.15), Błękitni - Polan (n. 16.36), Unia - Zgłobice (n. 16.57), Tarnovia - Błękitni (n. 17.18), Zgłobice - Strażak (n. 17.39) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.
   Halowa liga trampkarzy młodszych - I liga: Okocimski Brzesko - Unia I Tarnów (n. 11.45), Unia IV Tarnów - Unia III Tarnów (n. 12.01), Tarnovia I - Unia I (n. 12.17), Iskra Tarnów - Unia III (n. 12.33), Unia IV - Okocimski (n. 12.49), Unia I - Unia III (n. 13.05), Iskra - Tarnovia I (n. 13.21), Unia III - Okocimski (n. 13.37), Tarnovia I - Unia IV (n. 13.53), Okocimski - Iskra (n. 14.09) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.
   II liga: UKS Pleśna - Czarni Kobyle (n. 8), Tamel I Tarnów - Rzezawianka Rzezawa (n. 8.16), Zgłobice - UKS Pleśna (n. 8.32), SP Wola Radłowska - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz (n. 9.04), Rzezawianka - Zgłobice (n. 9.20), KRIS-Szreniawa - UKS Pleśna (n. 9.36), Czarni - SP Wola Radłowska (n. 9.52), Tamel I - Zgłobice (n. 10.08), UKS Pleśna - Rzezawianka (n. 10.24), KRIS-Szreniawa - Czarni (n. 10.40), SP Wola Radłowska - Zgłobice (n. 10.56), Tamel I - KRIS-Szreniawa (n. 11.12), Rzezawianka - SP Wola Radłowska (n. 11.28) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej "Jaskółka" w Tarnowie-Mościcach.
   Halowy turniej drużyn zrzeszonych (s. 9 - hala Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie-Mościcach).
   Halowa liga TKKF - grupa III: Zakład Poprawczy Tarnów - Amatorzy Tarnów (n. 8), Radłovia Piekarnia Zabytkowa Radłów - Legiony Tarnów (n. 8.35), Zakład Poprawczy - Westovia Tarnów (n. 9.10), Amatorzy - Legiony (n. 9.45), Misie Tarnów - Perfekcja Tarnów (n. 10.20), Tygrysy Tarnów - Westovia (n. 10.55), Radłovia Piekarnia Zabytkowa - Perfekcja (n. 11.30), Misie - Tygrysy (n. 12.05) - wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
   Grupa IV: Bimar Dąbrowa Tarnowska - Seat Team Tarnów (s. 8), Alex Team Tarnów - FC Piwosze Tarnów (s. 8.35), Bimar - PTK Koltar Tarnów (s. 9.10), Seat Team - FC Piwosze (s. 9.45), Bosch Service Tarnów - Pikery Tarnów (s. 10.20), Goldar Tarnów - PTK Koltar (s. 10.55), Alex Team - Pikery (s. 11.30), Bosch Service - Goldar (s. 12.05)- wszystkie mecze w hali widowiskowo-sportowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Piłka ręczna
   I liga mężczyzn: BKS Bochnia - Traveland Jurand Olsztyn (s. 18 - hala I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni).
Siatkówka
   III liga kobiet: UKS Jedynka Tarnów - Ogniwo Piwniczna (s. 18 - hala I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie).
Szachy
   Turniej osób niesłyszących "Zima 2004" (s. 11 - Dom Kultury Polskiego Związku Głuchych przy ul. Brodzińskiego 16 w Tarnowie).
Tenis stołowy
   II liga kobiet: PUKS Karolina Tarnów - Piskorowice (s. 15 - sala Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie).
   III liga mężczyzn - o miejsca 1-6: UKS Olesno III - UKS Olesno II (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Oleśnie).
   O miejsca 7-12: LUSKS Żegocina - Radość Gorlice (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Żegocinie), UKS SP Wojnicz - Vocovia Wokowice (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Oleśnie).
   IV liga mężczyzn - grupa "A": Olimp Brzesko - MKS Szczurowa (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku), SKS Sufczyn II - Olimpia Bucze (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Sufczynie), Vocovia II Wokowice - UKS Trójwieś Nieszkowice (n. 11 - sala Domu Strażaka w Wokowicach).
   Grupa "B": MPP Radłów - SKS Sufczyn I (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Woli Radłowskiej), PUKS Karolina Tarnów - KKS Skrzyszów (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie), Tarnovia - LUKS Mechanik Tarnów (n. 11 - sala Tarnovii). (STM)

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3