Co, gdzie, kiedy?

STM
Udostępnij:
I eliminacja Pucharu Tarnowa (n. 10 - lasek Lipie).

Kolarstwo górskie

Modelarstwo

Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski modeli samochodów zdalnie kierowanych (eliminacje - s. 10; finały - n. 10 - hala przy ul. Gumniskiej w Tarnowie).

Piłka nożna

II liga: Unia Tarnów - RKS Fameg Radomsko (s. 17).
IV liga: Rzemieślnik Pilzno - Świt Krzeszowice (n. 16).
Klasa okręgowa: Chemik Pustków - Radomyślanka (n. 12), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Gosławice (n. 16), Dunajec Mikołajowice - Tamel Tarnów (n. 17), Gryf Dębica - Jadowniczanka (n. 16), Rzezawianka - Błękitni Tarnów (n. 11), Tarnovia II - Pogórze Pleśna (n. 11), Tuchovia - Dunajec Zakliczyn (n. 17), Wisła-Dachy Szczucin - Żabno (n. 17), Wisłoka II Dębica - Pogoń Biadoliny Radłowskie (n. 17).
Klasa "A" - grupa I: Błękitni Krzeczów - Szreniawa Nowy Wiśnicz (n. 11), Orzeł Cikowice - Andaluzja Rudy Rysie (n. 16.30), Orzeł Dębno - Strażak Mokrzyska (n. 16), Piast Łapanów - Raba Książnice (n. 16.30), Victoria Porąbka Uszewska - Polonia Wyżyce (n. 16), Żubr Gawłówek - Macierz Lipnica Murowana (n. 12).
Grupa II: Ciężkowianka - Radar Łętowice (n. 15), Gromnik - Metal Tarnów (n. 11), Huragan Buchcice - Spójnia-Bobrovia Bobrowniki Małe (n. 15 - boisko w Łowczowie), Orzeł Lisia Góra - Burzyn (n. 11), Rudka - Kłos Łysa Góra (n. 15), Spółdzielca Grabno - Olszynka Ołpiny (n. 14).
Grupa III: Łęgovia Łęg Tarnowski - Unia Niedomice (n. 11), Nieciecza - Wietrzychowice (n. 16), Olimpia Biskupice Radłowskie - Mędrzechów (n. 16), Powiśle Bolesław - Ava Grądy (n. 11), Wolania Wola Żelichowska - Zorza Zaczarnie (n. 17).
Grupa IV: Atut Podborze Zgórsko - Parkosz (n. 11.30), Bodzos Podgrodzie - Nowa Jastrząbka (n. 15), Brzeźnica - Skrzyszovia (n. 12), Brzostowianka - Nagoszyn (n. 15), Paszczyniak Paszczyna - Borowiec Straszęcin (n. 16).
Klasa "B" - podokręg Bochnia: Beskid Żegocina - Victoria Słomka (n. 11 - boisko w Rdzawie), Czarni Kobyle - Dąbrowianka Dąbrówka (n. 17), Drwinka Drwinia - Promień Mikluszowice (n. 16.30), Naprzód Sobolów - Motor Bogucice (n. 14), Novi Jodłówka - Błyskawica Proszówki (n. 14), Pogoń Stanisławice - Wisła Grobla (n. 14), Tęcza Świniary - Ostrowianka Ostrów Królewski (n. 14).
Podokręg Brzesko - grupa I: Gnojnik - Zryw Wielka Wieś (n. 17), Gosprzydowa - Baszta Czchów (n. 14), Iva Iwkowa - Lewniowa (n. 14), Orzeł Stróże - Uszew (n. 17), Poręba Spytkowska - Olszyny (n. 14).
Grupa II: Jasień Brzeski - Jadowniczanka II (n. 14), Łęki - Orzeł II Dębno (n. 14), Maszkienice - Jastrząb Łoniowa (n. 11), Olimpia Wojnicz - Start-77 Biadoliny Szlacheckie (n. 17).
Grupa III: Igloopol Borzęcin - Przyborów (n. 17), Olimpia Bucze - Rylowa (n. 17), Olimpia Zabawa - Victoria Bielcza (n. 14), Orkan Zaborów - Bizon Szczurowa (n. 14), Wola Przemykowska - Niedzieliska (n. 14).
Podokręg Tarnów: Biała Lubaszowa - Komorów (n. 15), Łukovia Łukowa - Pogoria Pogórska Wola (n. 12), Ryglice - Alfa Siedliska (n. 11 - boisko w Joninach), Rzepiennik Strzyżewski - Victoria Koszyce Małe (n. 15), Sokół Zalasowa - Szynwałd (n. 11 - boisko w Szynwałdzie), Świebodzinianka - Jutrzenka Wierzchosławice (n. 11 - boisko w Koszycach Małych), Tarnowiec - Karwodrza (n. 16.30).
Podokręg Żabno - grupa I: Miechowice Małe - Karsy (n. 14), Radłovia - Przybysławice (n. 14), Siedliszowice - Kłyż (n. 17), Ujście Jezuickie - Konary (n. 11), Żabno II - Borusowa (n. 11).
Liga okręgowa juniorów: Błękitni Tarnów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (s. 11), Rzezawianka - Chemik Pustków (s. 11), Tarnovia - Tamel Tarnów (s. 11), Unia II Tarnów - Radomyślanka (s. 13), Wisłoka II Dębica - Dunajec Zakliczyn (s. 15), Wolania Wola Rzędzińska - Wisła Szczucin (s. 11).

Tenis stołowy

Mistrzostwa województwa młodziczek (gry pojedyncze - s. 10.30; gry deblowe i drużynowe - n. 10 - hala Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowie).
Mistrzostwa województwa młodzików (gry pojedyncze - s. 10.30; gry deblowe i drużynowe - n. 10 - hala Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie).

Tenis ziemny

Finał Halowej Ligi Tenisa Ziemnego Dzieci (n. 10 - hala Szkoły Podstawowej nr 23 w Tarnowie).

Żużel

II liga: Unia Tarnów - Iskra Ostrów Wlkp. (n. 16).
(STM)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie