Co, gdzie, kiedy?

Redakcja
Udostępnij:
Turniej koszykówki ulicznej (s. 11 - tereny wokół Mościckiej Fundacji Kultury).

Koszykówka

 Turniej kadetek o puchar prezesa MKS PM Tarnów (s. 9 - hala widowiskowo-sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie).

Piłka nożna

 III liga: Unia Tarnów - Pogoń Staszów (s. 14.30).
 IV liga: Błękitni Tarnów - Glinik Gorlice (s. 16), Okocimski Brzesko - Tymbark (n. 16), Polan Żabno - Tamel Tarnów (n. 17), Wolania Wola Rzędzińska - BKS Bochnia (s. 17).
 Klasa okręgowa: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Pogoń Biadoliny Radłowskie (s. 17), Dunajec Zakliczyn - Łęgovia Łęg Tarnowski (n. 16), KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz - Ciężkowianka Ciężkowice (n. 16), Nowa Jastrząbka - Wisła-Dachy Szczucin (n. 12), Orzeł Dębno - Gosławice (n. 17), Pogórze Pleśna - Raba Książnice (n. 15), Rzezawianka Rzezawa - Metal Tarnów (n. 11), Tuchovia Tuchów - Strażak Mokrzyska (n. 17).
 Klasa A - grupa I: Czarni Kobyle - Gnojnik (n. 14), Iva Iwkowa - Novi Jodłówka (n. 11), Macierz Lipnica Murowana - Sokół Maszkienice (n. 17), Piast Łapanów - Orzeł Cikowice (n. 17), Polonia Wyżyce - Andaluzja Rudy Rysie (n. 14), Wisła Grobla - Jadowniczanka Jadowniki (n. 17), Żubr Gawłówek - Victoria Słomka (n. 17).
 Grupa II: Arkadia Olszyny - Kłos Łysa Góra (n. 16), Dunajec Mikołajowice - Skrzyszovia Skrzyszów (n. 11 - boisko w Wojniczu), Dunajec Zbylitowska Góra - Gromnik (n. 17), Huragan Buchcice - Alfa Siedliska (n. 15 - boisko w Łowczowie), Orzeł Lisia Góra - Victoria Porąbka Uszewska (n. 11), Rudka - Burzyn (n. 16), Spółdzielca Grabno - Spójnia-Bobrovia Bobrowniki Małe (n. 16).
 Grupa III: Ava Grądy - Zorza Zaczarnie (n. 11), Jutrzenka Wierzchosławice - Radłovia Radłów (n. 14), Nieciecza - Powiśle Bolesław (n. 17), Odporyszów - Mędrzechów (n. 14), Olesno - Wietrzychowice (n. 11), Tarnowiec - Wolania Wola Żelichowska (n. 14), Unia Niedomice - Olimpia Biskupice Radłowskie (n. 17).
 Klasa B - podokręg Bochnia: Błyskawica Proszówki - Pogoń Stanisławice (n. 14), Borkowianka Borek - Beskid Żegocina (n. 11), Drwinka Drwinia - Motor Bogucice (n. 14), Ostrowianka Ostrów Królewski - Błękitni Krzeczów (n. 14), Promień Mikluszowice - Ceramika Muchówka (n. 17), Strażak Chodenice - Naprzód Sobolów (n. 14), Tęcza Świniary - Górnik Siedlec (n. 17).
 Podokręg Brzesko - grupa I: Baszta Czchów - Poręba Spytkowska (n. 17), Gosprzydowa - Lewniowa (n. 17), Łęki - Sufczyn (n. 17), Olimpia Bucze - Jastrząb Łoniowa (n. 14), Orzeł Stróże - Jasień Brzeski (n. 14), Uszew - Paleśnica (n. 14 - boisko w Gnojniku).
 Grupa II: Igloopol Borzęcin - Orzeł Miechowice Małe (n. 14), Przyborów - Dunajec Przybysławice (n. 17), Strzelce Wielkie - Rylowa (n. 17), Victoria Bielcza - Niedzieliska (n. 11), Wola Przemykowska - Wola Rogowska (n. 14).
 Podokręg Tarnów - grupa I: Bogumiłowice - Olimpia Wojnicz (n. 16), Iskra Krzyż - Zryw Wielka Wieś (n. 16), Komorów - Start-77 Biadoliny Szlacheckie (n. 11), Rybitwa Ostrów - Radar Łętowice (n. 11), Sokół Wałki - Łukovia Łukowa (n. 16).
 Grupa II: Biała Lubaszowa - Karwodrza (n. 15), Pogoria Pogórska Wola - Victoria Koszyce Małe (n. 11), Pogórze II Pleśna - Olszynka Ołpiny (n. 18), Ryglice - Lubcza (n. 11 - boisko w Joninach), Rzepiennik Strzyżewski - Szynwałd (n. 14), Świebodzinianka Świebodzin - Radlna (n. 11 - boisko w Koszycach Małych).
 Podokręg Żabno: Brzezówka - Dunajec Konary (n. 17), Ćwików - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska (n. 11), Dunajec Ujście Jezuickie - Błękitni Siedliszowice (n. 14), Wisła Borusowa - Orzeł Pilcza Żelichowska (n. 11), Wójcina - Smęgorzów (n. 14), Zalipie - Strażak Karsy (n. 17), Żabno II - Kłos Słupiec (n. 11).
 I liga juniorów: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wolania Wola Rzędzińska (n. 11), Dunajec Zakliczyn - Błękitni Tarnów (n. 11), Gnojnik - Wisła Szczucin (n. 11), Metal Tarnów - Unia II Tarnów (n. 11), Naprzód Sobolów - Rzezawianka Rzezawa (n. 11), Novi Jodłówka - Tarnovia (n. 11), Odporyszów - Strażak Mokrzyska (n. 11).

Szachy

 Turniej szachów błyskawicznych i aktywnych (s. 10 - Amfiteatr Letni w Tarnowie).

Tenis

 Turniej minitenisa ziemnego (s. 14 - Rynek w Tarnowie).

(STM)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie