Co, gdzie, kiedy ?

STM
IV liga: Błękitni Tarnów - Poprad-Minerale Muszyna (s. 17), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wolania Wola Rzędzińska (n. 17), Okocimski Brzesko - Polan Żabno (s. 17), Tamel Tarnów - Tuchovia Tuchów (n. 11).

Piłka nożna
 Klasa okręgowa: Gosławice - Ciężkowianka Ciężkowice (n. 11), Metal Tarnów - Dunajec Zbylitowska Góra (s. 17.30), Łęgovia Łęg Tarnowski - Wisła Szczucin (n. 17), Nowa Jastrząbka - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz (n. 12), Odporyszów - Orzeł Cikowice (n. 17), Orzeł Dębno - Pogórze Pleśna (n. 17.30), Pogoń Biadoliny Radłowskie - Rzezawianka Rzezawa (n. 17), Strażak Mokrzyska - Dunajec Zakliczyn (n. 16).
 Klasa "A" - grupa I: Andaluzja Rudy Rysie - Novi Jodłówka (n. 15), Błękitni Krzeczów - Jadowniczanka Jadowniki (n. 12), Iva Iwkowa - Macierz Lipnica Murowana (n. 17), Piast Łapanów - Gnojnik (n. 15), Sokół Maszkienice - Raba Książnice (n. 17), Wisła Grobla - Victoria Słomka (n. 17), Żubr Gawłówek - Czarni Kobyle (n. 17).
 Grupa II: Dunajec Mikołajowice - Olimpia Wojnicz (n. 16), Kłos Łysa Góra - Jedność Paleśnica (n. 11), Olszynka Ołpiny - Gromnik (n. 16), Orzeł Lisia Góra - Arkadia Olszyny (n. 11.30), Skrzyszovia Skrzyszów - Huragan Buchcice (n. 11 - boisko w Tarnowie-Rzędzinie), Spółdzielca Grabno - Burzyn (n. 16), Victoria Porąbka Uszewska - Alfa Siedliska (n. 11).
 Grupa III: Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska - Nieciecza (n. 11), Jutrzenka Wierzchosławice - Olesno (n. 17), Rylowa - Radłovia Radłów (n. 17), Spójnia-Bobrovia Bobrowniki Małe - Powiśle Bolesław (n. 14), Unia Niedomice - Wietrzychowice (n. 18), Wolania Wola Żelichowska - Mędrzechów (n. 14), Zorza Zaczarnie - Ava Grądy (n. 14).
 Klasa "B" - podokręg Bochnia: Beskid Żegocina - Ceramika Muchówka (n. 14 - boisko w Rdzawie), Błyskawica Proszówki - Borek (n. 16), Górnik Siedlec - Tęcza Świniary (n. 17), Ostrowianka Ostrów Królewski - Motor Bogucice (n. 17), Strażak Chodenice - Naprzód Sobolów (s. 17), Tarnavia Tarnawa - Promień Mikluszowice (n. 17 - boisko Piasta Łapanów), Trzciana 2000 - Polonia Wyżyce (n. 16).
 Podokręg Brzesko - grupa I: Baszta Czchów - Łęki (n. 17), Gosprzydowa - Jastrząb Łoniowa (n. 14), Lewniowa - Jasień Brzeski (n. 14), Okocim - Sufczyn (n. 14 - boisko Okocimskiego Brzesko), Olimpia Bucze - Uszew (n. 14), Poręba Spytkowska - Orzeł Stróże (n. 17).
 Grupa II: Niedzieliska - Wola Rogowska (n. 16), Orzeł Miechowice Małe - Olimpia Zabawa (n. 13), Przyborów - Wola Przemykowska (n. 17), Przybysławice - Strzelce Wielkie (n. 14), Sokół Borzęcin - Orkan Zaborów (n. 17), Szczepanów - Victoria Bielcza (n. 17).
 Podokręg Tarnów - grupa I: Bogumiłowice - KSUS Śmigno (n. 11), Iskra Tarnów - Start-77 Biadoliny Szlacheckie (n. 17), Komorów - Radar Łętowice (n. 11), Łukovia Łukowa - Rybitwa Ostrów (n. 14), Rudka - Zgłobice (n. 16), Sokół Wałki - Zryw Wielka Wieś (n. 12).
 Grupa II: Biała Lubaszowa - Pogoria Pogórska Wola (n. 16), Karwodrza - Świebodzinianka Świebodzin (n. 11), Radlna - Victoria Koszyce Małe (n. 16), Rzepiennik Strzyżewski - Pogórze II Pleśna (n. 15), Szynwałd - Siemiechów (n. 11), Wola Lubecka - Tarnowiec (n. 14), Wolania II Wola Rzędzińska - Ryglice (n. 16).
 Podokręg Żabno: Brzezówka - Polan II Żabno (n. 11), Dunajec Ujście Jezuickie - Strażak Karsy (n. 17), Kłos Słupiec - Wisła Borusowa (n. 14), Olimpia Biskupice Radłowskie - Szarwark (n. 17), Polonia Kłyż - Dunajec Konary (n. 17), Smęgorzów - Orzeł Pilcza Żelichowska (n. 11), Wójcina - Błękitni Siedliszowice (n. 11).
 Małopolska liga juniorów: BKS Bochnia - Wawel Kraków (n. 11), Dunajec Zakliczyn - Sandecja Nowy Sącz (n. 17).
Siatkówka plażowa
 Turniej par (n. 9 - ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy w Ostrowie nad Dunajcem).
Szachy
 Turniej w ramach akcji "Lato 2001" (s. 10 - Amfiteatr Letni w Tarnowie).
Żużel
 II liga: Towarzystwo Żużlowe Kraków-Unia Tarnów - Judyta ŻKS Krosno (n. 17). (STM)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie