Co, gdzie, kiedy?

STM
Polska - Irlandia (s. 18 - hala "Jaskółka" w Tarnowie - Mościcach).

 Boks
 Kolarstwo
 Marathon Masters - Ziemia Tarnowska (s. 14 - Łowczówek; n. 9 - ul. Gumniska w Tarnowie).
 Piłka nożna
 III liga: Unia Tarnów - Łada Biłgoraj (s. 17).
 IV liga: BKS Bochnia - Okocimski Brzesko (n. 17), Tarnovia - Huragan Waksmund (s. 17), Tuchovia Tuchów - Glinik-Karpatia Gorlice (n. 17), Wolania Wola Rzędzińska - Tamel Tarnów (n. 17).
 Klasa okręgowa: Dunajec Zakliczyn - Pogoń Biadoliny Radłowskie (n. 17), Dunajec Zbylitowska Góra - Łęgovia Łęg Tarnowski (n. 17), KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Szczucin (s. 17), Nowa Jastrząbka - Odporyszów (n. 12), Orzeł Cikowice - Orzeł Dębno (n. 17), Pogórze Pleśna - Gosławice (n. 17), Rzezawianka Rzezawa - Metal Tarnów (s. 17), Strażak Mokrzyska - Ciężkowianka Ciężkowice (n. 16).
 Klasa "A" - grupa I: Czarni Kobyle - Sokół Maszkienice (n. 16), Jadowniczanka Jadowniki - Żubr Gawłówek (n. 14), Macierz Lipnica Murowana - Gnojnik (n. 17), Novi Jodłówka - Iva Iwkowa (n. 17), Piast Łapanów - Wisła Grobla (n. 17), Raba Książnice - Andaluzja Rudy Rysie (n. 14.30), Victoria Słomka - Błękitni Krzeczów (n. 17).
 Grupa II: Alfa Siedliska - Kłos Łysa Góra (n. 17), Burzyn - Orzeł Lisia Góra (n. 15), Dunajec Mikołajowice - Arkadia Olszyny (n. 16), Gromnik - Skrzyszovia Skrzyszów (n. 14), Huragan Buchcice - Spółdzielca Grabno (n. 15 - boisko w Łowczowie), Jedność Paleśnica - Olszynka Ołpiny (n. 16), Olimpia Wojnicz - Victoria Porąbka Uszewska (n. 16).
 Grupa III: Ava Grądy - Wolania Wola Żelichowska (n. 14), Mędrzechów - Spójnia-Bobrovia Bobrowniki Małe (n. 14), Nieciecza - Wietrzychowice (n. 11), Olesno - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska (n. 11), Powiśle Bolesław - Rylowa (n. 16), Radłovia Radłów - Jutrzenka Wierzchosławice (n. 17), Unia Niedomice - Zorza Zaczarnie (n. 17).
 Klasa "B" - podokręg Bochnia: Borek - Ostrowianka Ostrów Królewski (n. 17), Drwinka Drwinia - Górnik Siedlec (n. 17), Motor Bogucice - Trzciana 2000 (n. 14), Naprzód Sobolów - Tarnavia Tarnawa (n. 17), Polonia Wyżyce - Strażak Chodenice (n. 15), Promień Mikluszowice - Beskid Żegocina (n. 17), Tęcza Świniary - Błyskawica Proszówki (n. 14).
 Podokręg Brzesko - grupa I: Jasień Brzeski - Orzeł Stróże (n. 17), Jastrząb Łoniowa - Lewniowa (n. 14), Łęki - Gosprzydowa (17), Okocim - Bucze (n. 17 - stadion Okocimskiego Brzesko), Poręba Spytkowska - Sufczyn (n. 14).
 Grupa II: Olimpia Zabawa - Niedzieliska (n. 17), Orkan Zaborów - Orzeł Miechowice Małe (n. 14), Sokół Borzęcin - Victoria Bielcza (n. 14), Szczepanów - Strzelce Wielkie (n. 14), Wola Przemykowska - Dunajec Przybysławice (n. 17), Wola Rogowska - Przyborów (n. 14).
 Podokręg Tarnów - grupa I: Bogumiłowice - Zgłobice (n. 16), Iskra Tarnów - Komorów (n. 16), Radar Łętowice - Łukovia Łukowa (n. 11), Rudka - Start-77 Biadoliny Szlacheckie (n. 16), Rybitwa Ostrów - Sokół Wałki (n. 17), Zryw Wielka Wieś - KSUS Śmigno (n. 14).
 Grupa II: Karwodrza - Wola Lubecka (n. 16), Pogoria Pogórska Wola - Świebodzinianka Świebodzice (n. 16), Pogórze II Pleśna - Szynwałd (n. 11), Ryglice - Rzepiennik Strzyżewski (n. 14 - boisko w Joninach), Tarnowiec - Wolania II Wola Rzędzińska (n. 17), Victoria Koszyce Małe - Biała Lubaszowa (n. 17).
 Podokręg Żabno: Błękitni Siedliszowice - Polonia Kłyż (n. 17), œwików - Smęgorzów (n. 11), Orzeł Pilcza Żelichowska - Brzezówka (n. 14), Polan II Żabno - Kłos Słupiec (s. 17), Strażak Karsy - Olimpia Biskupice Radłowskie (n. 17), Szarwark - Wójcina (n. 11), Wisła Borusowa - Dunajec Ujście Jezuickie (n. 11).
 Małopolska liga juniorów: BKS Bochnia - Wisła Kraków (s. 11), Dunajec Zakliczyn - Unia Tarnów (s. 17).
 Ogólnopolski turniej trampkarzy młodszych (s. 10 - stadion Jadowniczanki Jadowniki)
 Siatkówka plażowa
 Turniej par (n. 9 - ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy w Ostrowie nad Dunajcem).
 Szachy
 Turniej w ramach akcji "Lato 2001" (s. 10 - Amfiteatr Letni w Tarnowie).
(STM)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie