Jacek Żukowski
Cracovia II - Siarka 2:3
Cracovia II - Siarka 2:3 Anna Kaczmarz
Siarka musiała wygrać, by zapewnić sobie awans do II ligi. Gościom nie było łatwo, ale jednak dopięli swego. „Pasy” jednak mocno się im postawiły.

Jednak mecz się nie układał dla nich pomyślnie. W 8 min Zawiślak sfinalizował akcję gości, wykorzystując podanie z lewej strony i wpychając piłkę do siatki z 5 m. W 24 min mogło być 0:2, w sytuacji sam na sam z Wilkiem był Adamek, ale trafił w słupek. Ta okazja na gościach zemściła się od razu.

W 26 min Stachera ładnie uderzył z lewej nogi z 20 m tuż przy słupku i był remis. W ostatniej minucie I połowy Nowicki popędził lewą stroną i wyłożył piłkę jak na tacy Krzysztofowi Boćkowi, który z bliska pokonał Kowala. 6 min po przerwie Kaliniec strzałem po ziemi doprowadził do remisu strzałem z 18 m. Ale gości to nie zadowalało. Wciąż atakowali. W 69 min arbiter podyktował rzut karny dla gości. Mieli oni już wykonać „11”, gdy sędzia po konsultacji z liniowym zmienił swa decyzję.

Ale i tak dopięli swego. W 73 min bliski szczęścia był Ziemnik, ale Kowal uratował swój zespół przed utrata bramki. W 84 min po podaniu z prawego skrzydła główkował Mróz i zapewnił Siarce wygraną. A kilka minut później tarnobrzeżanie mogli odtańczyć taniec radości.

Cracovia II – Siarka Tarnobrzeg 2:3 (2:1)
Bramki: 0:1 Zawiślak 8, 1:1 Stachera 26, 2:1 Krzysztof Bociek 45, 2:2 Kalinic 51, 2:3 P. Mróz 84
Cracovia II: Wilk – Stachera, Pieńczak, Ziemnik, Urban – Nowicki (81 J. Mróz), Ożóg (76 Krystian Bociek), Kanach, Jodłowski, Wiśniewski - Krzysztof Bociek (71 Bała).
Siarka: Kowal – Stefanik, Duda, Józefiak – Tyl (61 P. Mróz), Sulkowski, Kaliniec, Kwaśniewski – Martinez (61 Rogala), Zawiślak (67 Jacenko), Adamek (90+4 Bieniarz).
Sędziował: Paweł Dziopak (Tychy). Żółte kartki: Zawiślak, Tyl, Rogala, Kaliniec. Widzów: 100.