Cracovia II wygrywa w Białej Podlaskiej i wraca na pozycję wicelidera

Jacek Żukowski
Cracovia II pokonała Podlasie Biała Podlaska 3:1
Cracovia II pokonała Podlasie Biała Podlaska 3:1 Andrzej Wisniewski
Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II 1:3. Dzięki tej wygranej krakowianie znów są na pozycji wicelidera tabeli trzeciej ligi.

Podobnie jak w ostatnim meczu, zespołowi nie mogli pomóc Michał Stachera, Kacper Jodłowski i Krystian Bracik, którzy byli w kadrze I zespołu, a Stachera zagrał nawet cały mecz. Mimo tych braków Cracovia II dała radę i wróciła na pozycję wicelidera. Mecz zaczął się dla niej pomyślnie, bo w 9 min Kacper Nowicki dał swej drużynie prowadzenie.

Ale krótko goście nacieszyli się tym wynikiem, bo niebawem wyrównał Brian Galach. Goście znów mogli prowadzić, ale Jakubowi Gutowi brakło do tego kilku centymetrów. Jednak na przerwę „Pasy” schodziły już prowadząc – świetnie wykonał rzut wolny Michał Wiśniewski. Po przerwie krakowianie nadal kontrolowali przebieg gry, a potwierdzeniem tego był gol zdobyty przez Patryka Zauchę.

Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II 1:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Nowicki 9, 1:1 Galach 16, 1:2 Wiśniewski 45+1, 1:3 Zaucha 76.
Podlasie: Misztal – Chyła, Pigiel, Salak, Kozłowski (87 Mierzwiński) – Bahonko, Galach (80 Kobyliński), Nojszewski, Piotrowski (46 Kurowski), Podstolak – Mażysz (83 Kosieradzki).
Cracovia II: Madejski – Krystian Bociek, Pieńczak, Zaucha – Gut (65 Mróz), Kanach, Ożóg, Wiśniewski - Thiago, Nowicki (73 Mrozik) – Strózik (77 Krzysztof Bociek).
Sędziował: Norbert Chrząstek (Radom). Żółta kartka: Bahonko. Widzów: 200.