Cracovia Półmaraton Królewski 2019. Biegowe emocje już za nami [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW NA MECIE]

Jerzy Filipiuk
Cracovia Maraton 2019 - zdjęcia i wyniki
Cracovia Maraton 2019 - zdjęcia i wyniki Joanna Urbaniec
6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Finiszem w Tauron Arenie Kraków zakończyła się szósta edycja PZU Cracovii Półmaratonu Królewskiego. Tuż za metą tysiące biegaczy mogło odpocząć, odetchnąć, ochłonąć, ucieszyć się z pamiątkowego medalu (otrzymał go każdy, kto ukończył bieg w regulaminowym czasie - do 3 godzin). Było dużo radości, pierwszych opowieści o rywalizacji z innymi zawodnikami i o zmaganiach z własnymi słabościami na trasie. 876 osób, które w tym roku ukończyły trzy prestiżowe wydarzenia biegowe - PZU Cracovia Maraton, PZU Bieg Trzech Kopców i PZU Cracovia Półmaraton Królewski (czyli Królewską Triadę Biegową) - zostało uhonorowanych specjalnymi nagrodami. Przejdź do galerii.