Jacek Żukowski
Rezerwa Cracovii przegrała w Połańcu
Rezerwa Cracovii przegrała w Połańcu Anna Kaczmarz
Coś niedobrego dzieje się z rezerwą „Pasów”, która przegrała drugi mecz z rzędu. Krakowianie wzmocnieni m.in. Balajem mieli wrócić na zwycięską ścieżkę w Połańcu. Tymczasem przegrali i ich strata do lidera to teraz trzy punkty.

Tymczasem gospodarze zaatakowali i Madejski musiał się zwijać, obronił m.in. uderzenie Galery. Odpowiedzieli Thiago i Balaj, ale bez większego zagrożenia dla bramki gospodarzy.

Gdy wydawało się, że na przerwę oba zespoły zejdą przy stanie 0:0 miejscowi zdobyli bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym gości wyskoczył do piłki Bawor i strzałem głową pokonał Madejskiego. Po przerwie miejscowi nie zwalniali i tylko dzięki dobrym interwencjom Madejskiego goście nie przegrywali wyżej. Wygrał m.in. pojedynek z Bażantem.

W 82 min „Pasy” miały świetną szansę na doprowadzenie do remisu – po dograniu Ogorzałego stojący przed bramką Strózik uderzył piłkę po koźle, ale ta przeleciała nad bramką. To była ostatnia szansa „Pasów”...

Czarni Połaniec - Cracovia II 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Bawor 45
Czarni: Wieczerzak – Bażant, Bawor, Woś, Smoleń – Janeczko, Galera, Watróbski, Stańczyk (64 Nytko) – Łąk (88 Bakowski), Wiktor.
Cracovia II: Madejski – Stachera, Jodłowski, Pieńczak, Zaucha – Kapek (71 Ożóg), Kanach, Wiśniewski (80 Gut), Thiago (71 Ogorzały) – Balaj (71 Nowicki), Strózik.
Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów). Żółte kartki: Bażant, Stańczyk – Thiago. Widzów: 100.