Czerkawski po dogrywce

Trwa dobra passa Toronto Maple Leafs, które tym razem wygrało w Pittsburgu z "Pingwinami" po dogrywce 3-2.

NHL

W zespole z Toronto grał przez blisko 15 minut Mariusz Czerkawski, był bardzo aktywny, 5-krotnie strzelał na bramkę rywala.
Po pierwszej tercji prowadzili goście 2-1, w 53 minucie nadzieja hokeja kanadyjskiego Crosby wyrównał na 2-2. Doszło do dogrywki, w 2 minucie 26 sekundzie obrońca Toronto Czech Kaberle zdobył zwycięskiego gola. W zespole "Pingwinów" nadal nie gra Lemieux, u którego wykryto arytmię serca.
Była to kolejka fatalna dla gospodarzy, przegrali wszystkie cztery mecze. (as)
Pittsburgh - Toronto 2-3 (po dogrywce), Washington - Boston 3-4 (po dogrywce), Dallas - Detroit 1-4, Edmonton - Nashville 3-4.